Halı Seçimi ve Kullanımı

20 Haz
halı seçimi

İnsanların evlerinde olmazsa olmaz eşyaların başında kuşkusuz halı gelir. Halı, evin dekoratif anlamda şık görünmesini sağladığı gibi insanların ayaklarının ev içinde de korunmasını sağlar. Piyasa koşullarında birçok marka ve modelde halı bulunur. Halı seçiminde ise tüketicilerin dikkatli olması gereken durumlar … Devamı »

Yılbaşı İçin Evlere Dekorasyon Önerileri

12 Haz
yılbaşı

 2017 yılı geride kalmaya başlarken pek çok kişi şimdiden evinde yapacakları kutlamalar ile alakalı hazırlıklara başladılar. Her ne kadar genel olarak yılbaşı için insanlar evlerinde oldukça radikal değişiklikler yapmıyor olsa da atılacak olan birkaç küçük adım ile beraber evlerinde yeni … Devamı »

Dekorasyonda İskandinav Stili

15 May
iskandinav tarz

Tasarımın bir tutku, bir hobi, hatta bir fantezi olduğu İskandinav tarzını duymuşsundur. Beyaz duvarlar, ahşap zeminler, basit ve modern mobilyalar gibi belirgin özelliklerden bazılarını almak kolaydır; ancak hikâyenin daha fazlası olması gerekiyor, değil mi? İskandinav tasarımının öne çıkan dekorasyon stili … Devamı »

Gebelikte Dövme Yaptırmak Tehlikeli midir?

13 May
gebelikte dövme yaptırmak

Birçok kadın için, gebelik hayatlarındaki en güzel bir zamandır. Bazıları bu anı dövme gibi sonsuz bir sanat eseri ile anmak istiyor. Elbette, hamileyken vücudunuza koyduğunuz her şeyde olduğu gibi cildinize işleyen bir mürekkebin risklerini tartmanız gerekir. Gebelikte Dövme Güvenliği ve Olası Sorunlar Gebelik boyunca, … Devamı »