Gereksiz Endişelerden Kurtulmanın Yolları

18 Haz
endişelenmek

Endişe günümüzün en popüler kavramlarından biridir. İnsanlar artık her şeye ve herkese karşı endişe eder oldu. İnsanların hayatını artık tam manası ile kaygıları kontrol ediyor. Peki bu ne derece olumlu sonuçlar doğuruyor olabilir? Elbette olumsuz sonuç doğuracaktır. Çünkü kaygı insanın … Devamı »

 Cazibeyi Baltalayan 6 Sevimsiz Tavır

29 May
kavga etmek

Bir ortamdaki en güzel kişi olabilirsiniz, ancak iç güzelliğe gelince, bu alışkanlıklar çekici olmanızı engelleyebilir. Belki de bu 7 sevimsiz davranışın tersini yapmalısınız. Üstünlük taslamak: Herkese tepeden bakan ve üstünlük taslayan biri tüm cazibesini kaybeder. Birçok kişi bunun ilgi çekeceğini, … Devamı »

Buy a house in Turkey

12 May
propertyturkey-1

In recent years, Turkey has become more popular as a place for summer holidays, and there is growing interest among people who want to buy property in Turkey. Because of the relatively cheap cost of rest on the “all-inclusive” system … Devamı »

Stor Perde Nedir?

4 Nis
beyaz-stor-perde

Stor perdeler, mekanizmaları yardımıyla alüminyum borulara rulo şeklinde sarılan ve aynı şekilde açılabilen perde modelidir. Stor perde son derece pratik bir kullanım imkanı sunar çünkü bu perdelerin olduğu mekan size perdeli ve perdesiz bir kullanım imkanı sunar. Stor perdelerin kumaşı, … Devamı »

Sarılar İnşaat Mevsim İstanbul Projesi

15 Mar
sariyer-mevsim-istanbul

Ferah, geniş ve lüks yaşam alanlarını öne çıkartan loft daire konsepti projesi olan Mevsim İstanbul projesi aynı kat sayısına sahip olan üç blok üzerine konumlandırılıyor. Toplam olarak 6 bin 972 metrekare alan üzerine yapılan proje içerisinde ortalama 3 bin 500 … Devamı »