En Sık Yapılan Ev Dekorasyonu Hataları

23 Nis

Dekorasyon son zamanlarda en önemli konulardan bir tanesi haline geldi. Evlerimiz bizim kendimize has yaşam alanımız olduğu için hep her birimiz hoş bir dekorasyon sağlamak istiyoruz. Fakat kulaktan duyma bilgiler ile evlerde çok kişi dekorasyon hatası yapabiliyor. Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza en sık yapılan dekorasyon hatalarından söz edeceğiz. Bu yazıyı okuyarak sizde evinizin dekorasyonunda en sık yapılan hataları yapmaktan sizler kaçınabilirsiniz.

dekorasyon hataları
dekorasyon hataları

Ev Dekorasyonunda Yapılan Hatalar Neler?

Yanlış dekorasyon fikirleri evinizi çok kötü bir hale sokabilir. Bu nedenle yanlış dekorasyon fikirleri öğrenerek doğru dekorasyon ortaya çıkartmayı öğrenmelisiniz. Hatalardan biri mobilyaları takım halinde almak. Takım mobilyalar artık eskide kaldı. Mobilyalarınızı seçerken sakin ve dikkatli olmalısınız.

dekorasyon
dekorasyon

İkinci sık yapılan hata ise eşyaları yanlış bir şekilde yerleştirmektir. Odanın en önemli köşesini mesela kocaman bir televizyon ünitesi ile durdurmak çok mantıksızdır. Mesela dar bir odada orta sehpa kullanmak kadar yanlış bir şey yoktur. Ayrıca evinizde kesinlikle doğru renkleri kullanmanız gerek. Aksi takdirde renk uyumsuzluğu sebebiyle eviniz çok karmaşık görülebilir. Son olarak bir başka hata ise mobilyaları duvara kadar yapıştırmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir