Modanın Alternatif Geleceği Cinsiyetsizlik

20 May

Daha çocukluk yıllarından ayrımlar başlar, kız olur ise pembe tulum, erkek olur ise mavi tulum giyecek. Bu inanış, doğumdan ölüme kadar bir ömür boyu sürer. Tabi bu inanışlar bizlere büyük büyük annelerimizden kalan inanışlar. Blue bir gençlik var ve ne yazık ki onların bizleri sürükledikleri yerlere doğru gidiyoruz bizlerde.

moda 2016
moda 2016

Modada Yeni Moda Masculen

Kadın giyiminde masculen bir tarzın yavaş yavaş ortaya çıktığını ifade ediyor moda yazarları, bu aslında her yerde açıkça ifade edilen bir gerçek. Bu gerçek, bize bir gerçeği daha ifade ediyor, onu gözden kaçırmamak gerekir. Yavaş yavaş modanın haki rengi tek renk olmaya başladı. Mavi ve pembe ayrımı sona erdi.

masculen
masculen

Bu da haliyle unisex bir giyimin ortaya çıkmasını sağlıyor. Erkeklerde kadınların tarzına bir yaklaşım şu dönem en azından söz konusu değil, ancak kadınlardan erkeklere doğru bir kayış var. Bu da kendisini kıyafet tercihlerinde açıkça ortaya koyuyor. Bir ceket, bir pantolon, hatta daha ileri gidersek kravat bile kadınların giyim tercihleri arasında yer alabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir