Derzli Parke Modelleri

9 May

Bir firma düşünelim, 30 yıldır hizmet veren ve sektördeki yerini her gün sağlamlaştıran, Parke parke, bunu çok da güzel bir şekilde başarmış ve hala burada. Bir evi gösteren belli eşya grupları vardır. Hani olmazsa bir şeyler hep kötü durur. Mekanlarımızın … Read More »

Endüstriyel Temizlik Ürünleri

9 May

Temizlik ihtiyaçlarımıza çok daha önem verdiğimiz şu günlerde en etkili çözümleri aramaya devam ederek güçlü ürünler tercih ediyoruz. Güleç Kimya da temizlik sektöründe oldukça iddialı görünüyor. Ürün yelpazesine baktığımızda market tipi ürünlerin yanı sıra endüstriyel temizlik ürünlerini de görebiliyoruz. Bir … Read More »

Kütahya Mobilya

9 May

Mobilyaların gün geçtikçe sahip olduğu özeliklerin artmasıyla evlerinize taşınan modernizm Kütahya Mobilya ile yeniden anlam kazanmış. Mobilya firması sektörde zamanla belli bir yerde belli bir duruşa sahip olmuş ve sizlere hizmet verirken adeta yaşamla bütünleşen mobilya ilkesiyle hareket ediyor. Yani … Read More »

İsteme Çiçeği Nasıl Olmalı?

26 Şub

Kız isteme merasimlerinde mutlaka damadın ailesinin yanında hediye olarak getirdiği isteme çiçeği olmazsa olmazdır. Çoğunlukla canlı ve taze çiçeklerden hazırlanan isteme çiçeğinin hem görümü hem de kokusu ile memnun edici olmasına dikkat edilir. Genel yargı isteme çiçeğinin kırmızı güllerden olacağı … Read More »

Seramik Kondansatörün Kullanım Alanları

11 Oca

Seramik kondansatörler; verici istasyonları, endüksiyon fırınları, yüksek voltajlı lazer güç kaynakları, güç devre kesicileri ve farklı türde yüksek yoğunluklu uygulamalarda kullanılır. Peki seramik kondansatör nedir bu tanımla birlikte, seramik kondansatörlerin kullanım alanlarına değinelim. Seramik Kondansatör Nedir? Diğer kondansatör türlerinde olduğu … Read More »

Zamak Döküm İşlemi Nedir?

18 Kas

Metallerin kullanımı hazırlanması amacı ile farklı işlemlerden geçmesi gereklidir. Aksesuarların üretilmesi ek parçaların oluşması cihazların görevini yapabilmesi için metal parçalara ihtiyaç duyulur. Zamak alaşımı korozyona karşı yüksek dirençli olması ve dayanıklılığı ile sürekli tercih edilen malzemelerden biri olmuştur. Zamak pres … Read More »