Seramik Kondansatörün Kullanım Alanları

11 Oca

Seramik kondansatörler; verici istasyonları, endüksiyon fırınları, yüksek voltajlı lazer güç kaynakları, güç devre kesicileri ve farklı türde yüksek yoğunluklu uygulamalarda kullanılır. Peki seramik kondansatör nedir bu tanımla birlikte, seramik kondansatörlerin kullanım alanlarına değinelim. Seramik Kondansatör Nedir? Diğer kondansatör türlerinde olduğu … Read More »

Zamak Döküm İşlemi Nedir?

18 Kas

Metallerin kullanımı hazırlanması amacı ile farklı işlemlerden geçmesi gereklidir. Aksesuarların üretilmesi ek parçaların oluşması cihazların görevini yapabilmesi için metal parçalara ihtiyaç duyulur. Zamak alaşımı korozyona karşı yüksek dirençli olması ve dayanıklılığı ile sürekli tercih edilen malzemelerden biri olmuştur. Zamak pres … Read More »

Süleymanpaşa Su Arıtma Sistemleri 

13 Ağu
süleymanpaşa su arıtma

Ülkemizde su arıtma sistemleri suyun insanlara temiz ve kullanılır biçimde ulaşmasını sağlar. Bununla birlikte su arıtma sistemleri işlenmemiş suyun kirliliğini arındırarak kullanılacak halde olması için faydalıdır.  Su arıtma sistemleri çalışma prensibin de kaliteli ve güvenilir su arıtma çalışmaları vardır. Şebekelerin … Read More »

Tahin Üretiminde Hızlı ve Pratik Çözümler

19 Haz
Tahin Üretiminde Hızlı ve Pratik Çözümler

Gıda sektöründe hazır hızlı ve kalıcı çözümler bulmak müşteri portföyünüzün genişlemesini sağlamaktadır. Bu nedenle de her zaman diğerlerinden farklı işlemler gerçekleştirmek ve teknolojiyi takip etmeniz gerekir. Özellikle günümüz şart ve koşullarında müşterilere kaliteli hizmet verebilmek tercih nedenlerinin başında gelmektedir. Tahin … Read More »

İçerik Pazarlama 

30 May
İçerik Pazarlama 

Dijital medya mecralarında bir plan hazırlanarak paylaşılan içeriklerin hedef kitleye en doğru bir biçimde aktarılmasına içerik pazarlama ismi verilir. Amaç olarak, hedeflenen kitlenin etkilenmesini sağlamak, hedef kitle ile yakından etkileşim kurmak ve kar edilebilir müşteri potansiyeli elde etmek için geçerli, … Read More »