Yazın Bir Akşam Yemeği

1 Eyl

Artan hava sıcakları insanların evlerinde durmasını bile engeller doza geldi. Özellikle evli çiftler akşam yemeklerini dışarıda yaparak hem yazı değerlendirmek, hem de evliliklerine renk katmak istiyor. Bu olay erkek için bu kadar kolay. Modayı takip etsin ya da etmesin, erkek yine giyecek şık bir şeyler bulur. Kadınlarda bulur ama bu onlar için bu kadar kolay değil maalesef.

beyaz elbiseler
beyaz elbiseler

Moda uzmanlarının bayanlara önerileri gecikmedi. Yaz akşamlarını yemekle taçlandırmak isteyen bir çiftin uyumlu giyinmesi, onların kalitesini gösterir. Fakat bu uyumda bayanların erkeklere değil, erkeklerin bayanlara uyması gerekiyor. Uzmanların önerilerinin başında beyaz rengi geliyor.

beyaz elbise kombini
beyaz elbise kombini

Ne Giymeli?

Güzel bir akşam yemeğinde, havanın karanlığını üzerinizdeki beyaz elbiseyle aydınlatın. Beyaz, temizliktir, asalettir, tatlılıktır, kısacası yazdır. Beyaz elbisenize gümüş rengi bir çanta eşlik etmeli. Sağ elinizin yüzük parmağına da yine gümüş rengi bir yüzük takın. Ayakkabınız sandalet tarzı olsun. Partnerinizde size uyumlu olarak beyaz bir pantolon geçirsin altına. Üstüne giyeceği kot gömlekle de aranızdaki uyumu tamamlayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.