Davetiyenin Geçmişten Günümüze Yolculuğu

26 Ağu

Çok uzun yıllardan bu yana kullanılan davetiyeler geçmişten günümüze gelene kadar sürekli yenilenen düşünce tarzından nasibini alarak eski tarzını kaybedip modern bir hale bürünmüştür. Eskiden güzel ve kaliteli bir kâğıdın içine yazılan anne baba ve gelin damat isimleri, düğün yapılacak yerin adresi ve güzel bir kapak resminden oluşan davetiye, şimdilerde ise çılgın düşüncelerin mesaj olarak yazıldığı kâğıt yerine şişe, ahşap ve çiçeklerden oluşan tasarımların kullanıldığı birere sanat eserine dönüşmüştür. Baktığınızda çok emek sarf edildiği gözle görülür bir şekilde belli olan bu davetiyelere her geçen gün başka modeller eklenerek müşterilerin beğenisine sunulmaktadır ve tabi fiyatlarda da tasarımlara göre oynama olmaktadır.

Davetiye
Davetiye

Davetiyelerin Fiyatları Ne Kadar

Davetiyelerin fiyatları modellerine, tasarımlarına, biri için ilk defa özel olarak tasarlanıyorsa bu gibi nedenlere bağlı olarak değişir. Ama herkese her bütçeye göre bir düğün davetiyesi veya başka amaçla kullanılacak bir davetiye firmaların elinde bulunmaktadır. Ayrıca kaliteli bir davetiye yaptırmak istiyorsanız tasarımının da size özel olması ise hayaliniz parayı fazla dert etmeyin. Davetiye firmaları müşterileri mağdur olmasın firmadan mutlu ve istediği davetiyeye sahip olarak ayrılabilsinler diye ödeme kolaylıkları ve indirimler yapmaktadır. Bunun yanı sıra bütçesi uygun olanlar nakit uygun olmayanlar ise verdikleri davetiye siparişi sayısına göre taksitli ödeme seçeneklerinden yararlanabilmektedir, seçenekler fazla olduğuna göre ödemenizi rahatça yapabilirsiniz.

İstanbul Davetiye Firmaları

İstanbul genelinde düğün davetiyeleri, açılış, kokteyl ve sergi davetiyeleri basan birçok firma bulunmaktadır. Yıllardan beri bu işi yapan firmalar sektörde yapılan yenilikleri yakından takip ederek sürekli kendilerini bir adım ileriye taşıyarak yeni tasarımlar ortaya çıkarmaktadırlar. Tabi bu durumdan müşteriler gayet memnun onlar için zor olan tek şey bu kadar güzel ve ilginç özelliklere sahip davetiye tasarımları arasından seçim yapabilmek. Tek derdimiz bu olsun nasıl olsa zorlansak bile mutlaka dikkatimizi çok fazla çekip bizi cezbeden bir davetiye modeli bularak mutlu günümüzde dostlarımızla bir arada olabilmek için satın alıp eş, dost ve akrabalarımıza göndermekten mutlu olacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir