Şahizar İsminin Anlamı

17 Haz

Şahizar kız çocuklarına verilen bir isimdir. Arapçadan dilimize geçmiştir. Peki Şahizar isminin anlamı nedir? Şahizar değerli taşlarla süslü padişah koltuğu, sahip çıkan anlamlarına gelmektedir. Şahizar TDK’deki anlamı araştırıldığında herhangi bir bilgiye ulaşılamamıştır. Şahizar isminin kişilik analizine baktığımızda karşımıza şu bilgiler … Read More »

Hayali Pastane Açmak Olanlara Öneriler 

3 Mar

Hayali pastane açmak olanlara öneriler başlıkları uzun zamandır, hayalini kurmaya devam ettiği işi yapmak isteyen kişiler tarafından sıklıkla araştırılmaya devam etmektedir. Hayali pastane açmak olanlara öneriler oldukça fazladır. Pastane açma işi kulağa basit geliyor olsa da zor ve meşakkatli iş … Read More »

Kaş Laminasyonu Nedir, Ne İşe Yarar?

26 Oca

Cilt bakımı, makyaj ve saç söz konusu olduğunda her zaman daha fazlasını yapmak isteyenlerden olabilirsiniz. Güzellik sırrınıza bir yenisini ekleyeceğiniz yeni tarz daha az uygulamaya ihtiyaç duyarak hepsinden daha iyisi yapmak olabilir. Kaşlarını doldurmaya veya şekillendirmeye çok fazla zaman harcıyor … Read More »

Zamak Döküm İşlemi Nedir?

18 Kas

Metallerin kullanımı hazırlanması amacı ile farklı işlemlerden geçmesi gereklidir. Aksesuarların üretilmesi ek parçaların oluşması cihazların görevini yapabilmesi için metal parçalara ihtiyaç duyulur. Zamak alaşımı korozyona karşı yüksek dirençli olması ve dayanıklılığı ile sürekli tercih edilen malzemelerden biri olmuştur. Zamak pres … Read More »

En Kolay Kredi Sağlayan Bankalar

17 Kas

Birçok birey bankalara kredi talebinde bulunmaktadır. Ancak çoğu banka tarafından kredi başvuruları iptal edilmektedir. Çünkü her bankanın kendine ait ve özgü şartları bulunmaktadır. Ancak şartları yüksek ve ağır olan bankalar olduğu gibi müşterilerini düşünen ve az şartlar sunan bankalarda bulunmaktadır. … Read More »