Çiçek Paketleme Malzemeleri

27 Mar

Çiçek paketleme malzemeleri arasında pek çok farklı malzemeye yer verilmektedir. Çiçekler için özel olarak hazırlanan bu ürünler arasında paketleme işleminde işlevsel olarak yararlanabileceğiniz estetik açıdan da hoş görünüme sahip olan ürünler bulunmaktadır. Çiçek aranjmanları hazırlamak isteyenlerin de tercih ettiği çiçek … Read More »

Klasik Yemek Odası için Sandalye Seçimi

2 Mar

Klasik yemek odası takımı ve dekorasyonu sahibiyseniz sandalye seçimi konusunda bazı özel detaylara dikkat etmelisiniz. Zevkinize ve konseptinize uygun olan sandalyeleri seçerek daha şık yaşam alanları meydana getirebilirsiniz. Konfor, şıklık ve kullanım ölçüleri ile ideal formda olması gereken sandalyelerin ergonomik … Read More »

Soğuk İş Takım Çelikleri

15 Şub

Takım çelikleri soğuk ve sıcak olmak üzere farklı türlerde üretilmektedir. Soğuk iş takım çelikleri daha geniş bir kullanım alanı olan ürünlerdir. Daha çok 200 dereceden daha düşük sıcaklıkta bulunan iş parçalarında, talaşlı ya da talaşsız olarak uygulanacak şekil verme işlemlerinde  … Read More »

E-Ticaret Sitelerinde Hangi Detaylara Dikkat Edilmelidir?

24 Oca

Ticari faaliyetlerin gerçekleşmesi sonrasında sunulan ürün ya da hizmetin pazarlanması aşamasında gelişen dünya teknolojilerinden destek alınarak faaliyetler yürütülmektedir. Geleneksel tanıtım ve reklam uygulamalarının yanı sıra çok sayıda kişiye sadece saniyeler içinde ulaşım sağlayarak dakikalar içinde satışın gerçekleşmesine imkân sunan sanal … Read More »

Veri Kurtarma Süreci ve Veri Kaybı Nedenleri

29 Kas

Günümüzde önemli bilgilerin çoğu bilgisayarlarda veya sunucularda saklanmaktadır. Elektronik cihazlar vasıtasıyla saklanan verilerde bir takım nedenlerden dolayı silinmeler veya tamamen çökmeler meydana gelebilmektedir. Bu gibi durumlarda veri kurtarma süreci adı altında bir takım işlemler yapılır. Özellikle kurumsal firmaların veya kamu … Read More »

Halkın Köftecisi Sultanahmet

15 Kas

İstanbul un tarihi semti, turizm alanında parlayan yıldız Sultanahmet, sadece tarihi mekanları ile değil, leziz köftesi ve değerli lokantaları ile de meşhur. Bu restoranların hepsi özenli çalışıyor buna şüphe yok ama içlerinden en iyisini seçmek de bu leziz köfteyi en … Read More »