Dijital Termostat Çeşitleri Nelerdir?

14 Eki

Günümüzde üretilen dijital termostatlar farklı kullanım alanlarına göre farklı çeşitlerde üretilir. Yapısal olarak farklı şekilde üretilen dijital termostat modelleri genellikle üç ayrı türde karşımıza çıkar. Termostatların kullanım alanlarına göre yapısal farklılıkları olan dijital termostat çeşitleri vardır. Ev tipi, oda ve … Read More »

Kızımın Adı Ne Olsun?

24 Eki

Anne ve baba adayları çocukları daha dünyaya merhaba demeden önce birçok farklı sorun ile boğuşmanın yanı sıra bebeklerine koyacakları isim konusunda da sıkıntı yaşarlar. Yaşanan bu sorunun çözümünde en belirleyici unsur cinsiyetin öğrenilmesi ile aslında yarılanmış olur. Kız ya da … Read More »

Karakteri Ele Veren Göz Rengi

1 Tem
göz

Doğumumuz ile birlikte fiziksel özelliğimize eklenen göz rengimiz sadece fiziksel olarak değil aynı zamanda karakter analizimiz içinde fikir sunuyor. Farklı göz renkleri farklı karakterleri yansıtırken analizler sonucundan ortak belli özellikler saptandı. Yapılan araştırma sonuçlarına göre mavi, yeşil, kahverengi ve ela … Read More »

Gereksiz Endişelerden Kurtulmanın Yolları

18 Haz
endişelenmek

Endişe günümüzün en popüler kavramlarından biridir. İnsanlar artık her şeye ve herkese karşı endişe eder oldu. İnsanların hayatını artık tam manası ile kaygıları kontrol ediyor. Peki bu ne derece olumlu sonuçlar doğuruyor olabilir? Elbette olumsuz sonuç doğuracaktır. Çünkü kaygı insanın … Read More »

 Cazibeyi Baltalayan 6 Sevimsiz Tavır

29 May
kavga etmek

Bir ortamdaki en güzel kişi olabilirsiniz, ancak iç güzelliğe gelince, bu alışkanlıklar çekici olmanızı engelleyebilir. Belki de bu 7 sevimsiz davranışın tersini yapmalısınız. Üstünlük taslamak: Herkese tepeden bakan ve üstünlük taslayan biri tüm cazibesini kaybeder. Birçok kişi bunun ilgi çekeceğini, … Read More »