Müşteri Hizmetleri Nasıl Çalışır?

3 Ağu

İhtimam, kelime manasıyla ” özen ” anlamına gelir. Odak nokta insan olduğunda bu kelimenin kullanılması kaçınılmaz hale gelir. Teknolojik gelişmeler göz ardı edilemeyecek seviyelere ulaşmış, insan hayatını kolaylaştırmayı ilke edinmiş bir sistem haline gelmiştir. İnsan için ulaşılması güç durumlar ortadan … Read More »

Market Alışverişinde Neler Alınır?

30 Tem

Alışveriş, insanların hayatını sürdürebilmesi için gerekli olan malzemeleri almasıdır. Alışveriş, çoğu zaman kişiye özel olarak yapılmaktadır. Kişi yiyeceği yiyecekleri, kullanacağı malzemeleri bilerek alışverişe çıkar. Günlük, haftalık ve aylık olarak yapılan alışverişler yine kişiye özel olarak değişmektedir. Alışverişe ayrılan bütçeler farklılık … Read More »

Youtube İzlenme Arttırma

11 Tem

YouTube’da öne çıkmak için, çok sayıda taktik vardır. Bunların tamamını incelemeniz ve uygulamanız gerekir. Youtube izlenme artırma videolarınızın başlığı, youtube seo kaliteniz, kullandığınız içerik ve görseller ve kullanıcılarınız ile olan iletişiminize bağlıdır. İlgi Çekici, Mutlaka Görülmesi Gereken Başlıkları Yazın YouTube … Read More »

Hassas Cep Terazisi Ne İşe Yarar?

29 Haz

İlk olarak Roma döneminde ortaya çıkan ve kullanımı günümüze kadar devam eden cep terazisi son zamanlarda tekrardan git gide popülerleşmeye başlayan bir ürün olmaktadır. Bizans döneminde dünya modasının baş aksesuarı haline gelen ve sonraki Osmanlı döneminde de kullanımı yaygınlaşan ve … Read More »

Termostatların Hayatımızdaki Yeri

23 Haz

Termostatlar sıcaklık ve soğutma sistemlerinde kullanılan anahtarlama elemanlarıdır. Bir anlamda eğer bir elektronik aletin ısısını ayarlamak istiyorsanız termostat kullanımı böyle bir durumda uygun olacaktır. Termostatlar sayesinde kullandığımız makine veya aletin ısısını ihtiyacımıza göre ayarlayabiliriz. Alet çok fazla ısınmışsa veya çok … Read More »

Çamaşır Makinesi Temizliğinin Püf Noktaları Nelerdir?

2 Haz

Vazgeçilmez eşyalardan birisi çamaşır makineleridir. Çamaşırların tertemiz olmasını sağlayan bu beyaz eşya olmadan günümüzde artık bir hayat düşünülemez olmuştur. Çamaşır Makinesi  Satın Alırken Dikkat edilecek Konular Çamaşır makinesi üreticileri çok geniş ürün seçenekleri ile tüketicilerin karşısına çıkmaktadırlar. Bu kadar farklı … Read More »