Aynı Yıldızın Altında

14 May
aynı yıldızın altında

Genç yaşta ölümcül hastalığa yakalanan Hazel’in hikayesi anlatılıyor. Genç kız oksijen makinesine bağlı olarak hayatını sürdürür. Yaşamaktan bir nevi bıkmıştır. Kanserle mücadele destek grubuna katılır ve orada Gus ile tanışır. Gus hayatına girince çok farklı şeyler değişecek ve yaşam mutluluğu … Read More »

Göç Zamanı Dizisi Tutar mı?

20 Şub
göç zamanı

Eskiden diziler sezon başında başlar ve en azından bir sezon devam ederdi ama son yıllarda yaşanan reyting kavgaları bu durumu değiştirdi. Dizilerin ne zaman başlayıp, biteceği belli olmuyor. Nitekim bu sezon da birçok dizi yayına girdi, bir iki bölüm yayınlanıp … Read More »

Kertenkele 52.Bölümüyle Geliyor

13 Şub
kertenkele dizisi

ATV televizyon dünyasının en önde gelen kanallarından biridir. Yaptığı diziler, programlar seyirciler tarafından genel olarak beğeniliyor ve izleniyor. ATV’nin Türk seyircisi ile buluşturduğu bir dizi de Kertenkele dizisidir. Usta kadrosu, muazzam oyunculukları ve de ilgi çeken konusu ile yakaladığı kitle … Read More »

Milat Dizisi Neden Yayından Kaldırıldı?

6 Oca
Milat Dizisi

TRT 1 ekranlarında yayına getirildiği ilk günden beri oldukça büyük ilgi görmeyi başaran ve istihbarat savaşlarını işleyen Milat dizisi sessiz bir şekilde yayından kaldırılarak sonlandırıldı. Milat dizisinin yayından kaldırılması ile ilgili ise dizi yapımcısı Eyüp Gökhan Özekin resmi Twitter hesabından … Read More »

Medcezir Veda Etti

5 Oca
Medcezir Veda Etti

Ay Yapım’ın imzasını taşıyan Kanal D’nin sevilen dizisi Medcezir ekranlara veda ediyor. Başrollerde Serenay Sarıkaya, Çağatay Ulusoy, Taner Ölmez, Hazar Ergüçlü, Barış Falay gibi ünlü ve başarılı isimlerin yer aldığı dizi 74. bölümü ile ekranlara veda ediyor ve büyük macera … Read More »