Fethiye’de Akşam Nereye Gidilir?

17 Haz

Fethiye’de akşam nereye gidilir sorgusu yazın gelmesi ile beraber tatil tutkunlarının araştırdığı bir konu haline gelmiş görünüyor. Gündüz deniz kum güneşin tadını çıkarmak ve doğa ile iç içe olmak isteyen tatil severler için Fethiye’de akşam nereye gidilir sorusu önem kazanmakta. … Read More »

İdeal Saç Bakımı Nasıl Olmalı?

9 Nis
İdeal Saç Bakımı Nasıl Olmalı

Saç bakımı, özellikle en değerli olan aksesuarlarımızdan biri olan saçlarımızı korumak ve canlı tutmak oldukça önem taşımaktadır. İyi görünmenin temelinde bakımlı saçlara sahip olmak yatar. Aslında saçlarınız o kadar hassastır bir yapıya sahiptir ki, yanlış bakım ürünleri nedeniyle saçlar kırılabilir … Read More »

Bakımlı Ellerin Sırrı Akrilik Tırnak

20 Haz

Akrilik tırnak bir protez tırnak türüdür. Takma tırnak değildir. Son dönemlerde birçok ünlü tarafından tercih edilir. Tırnaklarınızın daha düzgün, güzel ve uzun görünmesini sağlar. Tırnaklarınız sürekli manikürlü gibi görünür. Daha çok yoğun hayatı olan insanlar tarafından manikür yaptırmamak için tercih … Read More »

Saç Dökülmesinin Nedenleri

12 Ara
neden saç dökülür

İnsanların saçları çeşitli nedenlerden dolayı dökülür. Dökülen saçın tedavisi için de öncelikli olarak saç dökülme nedenleri ve saç tipinin iyi bilinmesi gerekir.  Saç dökülmesi iyi bir şekilde araştırılması gerekir. Çünkü bir çok hastalığa neden olabilir.  Bazı saçlar vitamin eksikliğinden dolayı … Read More »

Perma Yaptırmak İsteyenler Dikkat

18 Kas
permanın kalıcılığı

Perma çok eski zamanlardan günümüze kadar gelmiş bir yöntemdir. Her insanın saç yapısı birbirinden tamamen farklıdır. Kimisinin ki doğuştan dalgalı ya da kıvırcık kimisinin ise dümdüzdür. Eğer siz dümdüz saçlara sahipseniz ve dalgalı saç sahibi olmanın hayallerini kuruyorsanız bunun yöntemi … Read More »

Kız Çocuklarının Yaptığı Makyaj Tehlikeli

8 Ara
genç kızlar

Makyaj malzemelerinin erken yaşta kullanılmaya başlamasının birçok sakıncaları yer alıyor. Yapılan araştırmalara göre özellikle kız çocuklarının üç yaş sonrasında annelerine ya da özellikle televizyonda gördükleri karakterlere benzeme uğraşları ile başladıkları masumane uygulamalar sağlık açısından birçok tehlikeyi de beraberinde getiriyor. Özellikle … Read More »