Tiny House ile Farklı Bir Yaşam

26 Tem

Tiny House ile farklı bir yaşam tarzı oluşturma, günümüzde gün geçtikçe yaygınlaşan bir trend haline gelmiştir. Bizlerde bu yazımızda Tiny House ne demek olduğunuz ve bu akımın nasıl ortaya çıktığını genel anlamıyla ele alacağız. Siz de gezgin ruhlu biriyseniz ve … Read More »

İç Mekan Dekorasyon Nedi̇r?

24 Haz
İç Mekan Dekorasyon Nedi̇r

Kişilerin yaşam alanlarını daha kullanışlı ve daha da göze hoş gelen bir biçimde dizayn edebilmeleri memnun olacakları bir konumdadır. İç mekan dekorasyon hususunda bu kriterler dahilinde herkesin kendi zevkine uygun seçim yapmaları da muhtemeldir. Oldukça kolay ve maliyetsiz bir biçimde … Read More »

Halı Seçimi ve Kullanımı

20 Haz
halı seçimi

İnsanların evlerinde olmazsa olmaz eşyaların başında kuşkusuz halı gelir. Halı, evin dekoratif anlamda şık görünmesini sağladığı gibi insanların ayaklarının ev içinde de korunmasını sağlar. Piyasa koşullarında birçok marka ve modelde halı bulunur. Halı seçiminde ise tüketicilerin dikkatli olması gereken durumlar … Read More »

Dekorasyonda İskandinav Stili

15 May
iskandinav tarz

Tasarımın bir tutku, bir hobi, hatta bir fantezi olduğu İskandinav tarzını duymuşsundur. Beyaz duvarlar, ahşap zeminler, basit ve modern mobilyalar gibi belirgin özelliklerden bazılarını almak kolaydır; ancak hikâyenin daha fazlası olması gerekiyor, değil mi? İskandinav tasarımının öne çıkan dekorasyon stili … Read More »

Gebelikte Dövme Yaptırmak Tehlikeli midir?

13 May
gebelikte dövme yaptırmak

Birçok kadın için, gebelik hayatlarındaki en güzel bir zamandır. Bazıları bu anı dövme gibi sonsuz bir sanat eseri ile anmak istiyor. Elbette, hamileyken vücudunuza koyduğunuz her şeyde olduğu gibi cildinize işleyen bir mürekkebin risklerini tartmanız gerekir. Gebelikte Dövme Güvenliği ve Olası Sorunlar Gebelik boyunca, … Read More »