Her Zaman Rahat Ettirecek Kadın Pantolon Modelleri

13 Eki

Pantolon ürünleri erkekler ve kadınlar için vazgeçilmez ürünler arasında yer alır. Birçok kişi günlük hayatta bunun gibi ürünleri sıklıkla kullanır. Parlabu internet sitesi üzerinde bu ürünü istediğiniz stil ve renkte bulabilmeniz mümkündür. Her zaman rahat ettirecek kadın pantolon modelleri site … Read More »

En İyi Bot ve Pantolon Kombin Önerileri

27 May
bot kombini

Kadınlar genellikle gündelik bir giyim tarzı için pantolon ve bot kombinlerini bir arada kullanmayı tercih ediyorlar. Bu kombinin tercih edilmesinin sebebi ise, kombinin her alanda rahat bir şekilde şık olarak giyilebilmesi oluyor. Fakat bazı zamanlarda özellikle de bilek kısmında biten … Read More »

2018 Kış Renkleri

7 May
kış modası

Günümüzde artık her sene mevsimler içerisinde en fazla kullanılan renkler modacılar tarafından belirleniyor ve bu renklere göre parçalar tasarlanıyor. 2018 yılında kış ayı için de insanların kullanabilecekleri renkler şimdilerde belirlenmiş durumda. Kırmızı ve Nar Çiçeği Genel itibari ile yılbaşı rengi … Read More »

Topuktan Geçmeli Tayt Modası

10 Ara
tayt modeli

90’ların etkisini hissetmeye devam edeceğimiz sonbahar kış modası içersinde sokaklarda en çok göreceğimiz stiller arasında topuktan geçmeli taytlar yer alıyor. Geçmiş zamanın günümüze uyarlandığı moda akımları içersinde yeni sezonda yer alan 90’lar birçok giyim stili ile günümüze uyarlanırken topuktan geçmeli … Read More »

Yazın Serin Kalmak için Gerçekten Açık Renk Kıyafetler Giymeli miyiz?

12 Tem
açık renk kıyafetler

Sıcağı engellemek için beyaz ve açık renkler giymek herkesin bildiği bir şeydir. Her şeyden önce, terzilik düşünce şu şekildedir: En açık renkli, havadar, narin kumaşlar, güneş ışınlarının cildimize doğru gelmesine izin veren tüm bu güneş enerjisini emer, sıcak bir günü … Read More »