Trendyol Müşteri Hizmetleri

9 May

Günümüzde internetten alışverişler çok fazla tercih ediliyor. Özellikle kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler birbiriyle kıyaslanabiliyor. İndirim zamanlarında orjinal fiyatlarından çok daha uygun olarak satışlar yapılabiliyor. Özellikle günümüzde teknoloji hızla gelişiyor. Vatandaşlar dışarı çıkıp mağaza mağaza dolaşmak yerine internetten alışveriş yapmayı … Read More »

Galvaniz Sac Kullanım Alanları

15 Nis

Her iki tarafı çinko kaplı olarak hazırlanan galvaniz saç karbon çelik sac olma özelliğine de sahiptir. Korozyona karşı dayanım göstermekte olan galvaniz sac aynı zamanda doğa dostu olan bir tercih olarak yer almaktadır. Hafif olmasına karşı yüksek bir mukavemet gösteren … Read More »

İnstagram Bayan Takipçi Nasıl Alınır?

11 Nis

Dünya genelinde yoğun kullanıcıya sahip olan instagram sosyal paylaşım platformu olarak ülkemizde de tercih edilmektedir. İnstagram adresine sahip olmanın yanı sıra sosyal paylaşım platformunda takipçi edinmek için ise bazı detaylara önem vermeniz gerekir. İnstagram da takip edilmenin en önemli ve … Read More »

Hobi Edinmenin Faydaları Nelerdir?

1 Şub
enerjik

Büyük şehirlerde yaşayanlar için bazen günün 24 saati bile yetmiyorken, hobiye nasıl zaman ayıracağız sorusu akla gelebilir. Oysaki özellikle de büyük şehirlerde yoğun iş hayatı, trafik, ev işleri gibi sürekli koşuşturmacayla yaşayanlar için hobi, biraz nefes alabilmek ve her şeyden … Read More »

Üzümün Faydaları Nelerdir?

28 Ara

Yaz aylarında taze taze tüketilen üzün kış aylarında da kurutulmuş olarak tüketime hazırdır. Dünya üzerinde farklı 20 çeşit üzüm olmak ile beraber üretimi ve tüketimi çok eski zamanlara ait olan özle bir besindir. Antioksidan değeri bakımından son derece yüksek bir … Read More »