Hobi Edinmenin Faydaları Nelerdir?

1 Şub
enerjik

Büyük şehirlerde yaşayanlar için bazen günün 24 saati bile yetmiyorken, hobiye nasıl zaman ayıracağız sorusu akla gelebilir. Oysaki özellikle de büyük şehirlerde yoğun iş hayatı, trafik, ev işleri gibi sürekli koşuşturmacayla yaşayanlar için hobi, biraz nefes alabilmek ve her şeyden … Read More »

Üzümün Faydaları Nelerdir?

28 Ara

Yaz aylarında taze taze tüketilen üzün kış aylarında da kurutulmuş olarak tüketime hazırdır. Dünya üzerinde farklı 20 çeşit üzüm olmak ile beraber üretimi ve tüketimi çok eski zamanlara ait olan özle bir besindir. Antioksidan değeri bakımından son derece yüksek bir … Read More »

Damacananın Dibindeki 7 Ne Anlama Geliyor?

16 Ara

Günümüzde musluk sularının yeterli derecede temiz olmaması ya da aşırı kirece sahip olması sebebi ile damacana su alımına yer açılıyor. Birçok kişi yemek yapımından su tüketimine kadar her türlü işlemde damacana sun kullanımını tercih etmektedir. Su tüketimi insan fizyolojisi açısından … Read More »

Yazı Yazarak Gelir Elde Edilir mi?

29 Eki

Yeteneğinizi ve bilginizi kullanarak birçok alanda başarılı olabilirsiniz. Eğer hali hazırda bir işiniz yok ise ve bolca vaktiniz var ise bu zamanınızı yazı yazarak değerlendirebilirsiniz. Hem yazı yazıp hem de kazanç elde etmenin keyfini elde etme şansınız bulunuyor. Yazı yazma … Read More »

Koridor Dekorasyonu için 4 İpucu

9 Eki
duvar dekorasyon fikirleri

Ev dekorasyonunda belki de en önemli olan alan koridordur. Farklı detaylar ile hareket kazandırılabilecek olan bu alan hem sizin için hem de ziyaretinize gelenler için özeldir. Oda geçişlerinin yer aldığı koridorun yeterli aydınlatmaya sahip olmasının yanı sıra bu alanın hareketli … Read More »