Ev Dekorasyonunda Önemli İpuçları

3 Tem

Vintage esintiler büyüleyici güzellikleri ve ilginç tarzı ile evlerinizi daha ferah bir alana dönüştürecek. Küçük ve farklı eskitme detaylarla şık bir görünüm sağlayabilirsiniz. Yatak odalarınıza ilginç ferforje başlıkları kullanabilirsiniz. Duvar kağıdı ise çok moda. Tüm odalarınızda farklı desenli duvar kağıtları kaplayarak kısa sürede evin havasını değiştirin.

ilginç tasarımlar
ilginç tasarımlar

İlginç Tasarımlı Ev Dekorasyonu Fikirleri

Salonlarda, parçalı duvar süsleri ya da ilginç motifli saatler kullanarak ev konforuna şıklık getirin. Berjer sandalyelerle salonu farklı bir görünüme büründürmeniz çok kolay. Dolaplarınıza ise şık ve süslü perdeler yaparak görünüme farklılık getirin. Mobilyalar bu yıl beyaz ve pudra renklerde.

ilginç yatak odaları
ilginç yatak odaları

Mutfak için şirin çiçekli raflar çok moda. Kırmızı ve beyazın büyüsünden mutfaklarınızda yararlanın. Ahşap şifonyerleri ise farklı amaçlarla kullanarak odalarınıza bir hareket sağlayın. Beyazın yanı sıra ahşap renklerde her yere hakim. Oda mobilyalarında sadece beyaz ağırlıklı yerine mürdüm eriği tonları kullanırsanız odanın havası hemen değişir. İnce detaylarla yaşam alanınıza renk getirin ve daha huzurlu yaşayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir