Evlilik Danışmanlığı ile Mutlu Birliktelikler

4 Tem

Aile üyelerinin kişisel olarak ve bununla birlikte bir bütün olarak tüm ailenin gelişim ve değişimini destekleyen, ailenin içinde bulunduğu yaşam döngüsünün görevlerini ve bir sonraki evrenin görevlerini daha sağlıklı, mutlu, doyumlu ve uyumlu olarak yerine getirmesine ve ailenin işlevlerini yerine getirirken karşılaştığı problemleri fark etmeleri ve çözüm sağlama hizmeti sağlayan psikoloji alanlarından biri olan evlilik danışmanlığı çağdaş toplumlarda sıklıkla başvurulan kurumlardır.

Evliliğiniz için Danışmanlık

evlilik danışmanlığı
evlilik danışmanlığı

Temel dinamikleri en doğru biçimde oluşturulmuş ilişkiler içinde dahi hayatının akışı içinde gelişebilen küçük sorunların birikimi ile ilişkiye duyarsızlaşma ya da ani duygu patlamaları ile sorun yaratan durumlar ortaya çıkabilmektedir.

Çiftlerin sağlıklı bir evlilik içinde doğru karar verebilme ve en doğru sonuca ulaşabilmeleri açısından destekleyici bir hizmet olan evlilik danışmanlığı birlikteliği güçlendirici profesyonel düzeyde çözümler sunar.

One Reply to “Evlilik Danışmanlığı ile Mutlu Birliktelikler”

  1. Yaklaşık 2 ay önce nişanlandım düğünümüz bu yaz ama düğünden önce bir evlilik danışmanına gitmeyi düşünüyoruz. Bunun geleceğimiz için daha sağlıklı olacağına inanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.