Mesh Tavan Uygulamaları

12 Nis

Modern, şık ve sağlam bir asma tavan sistemine ihtiyaç duyduğunuzda rotanızı hemen genişletilmiş metal mesh asma tavan sistemlerine döndürebilirsiniz. Mesh Metal Asma Tavan endüstrinin en geniş standart içeriği, dokuma, kaynak ve genişlemeye yardımcı olur. Hayal gücünüz kuralları aşarsa, kuralları özel yeteneklerimizle aşın. Doğrusal bir yolu gitmek veya kareleri seksek bağlamak, dokuma hikayenizde hareketli bir sonuç ortaya çıkarabilir. On sekiz standart tasarım ve sekiz olanağı ortaya koyar. Sekiz şatafatlı görünümde yedi kaynaklı tasarım ile modern bir eseri şekillendirebilirsiniz. Böylece ufkunuz genişler.

Genişletilmiş metal tavan paneli genişletilmiş metal ağdan oluşur. Öteki yumuşatma ile karşılaştırıldığında, genişletilmiş mesh tavan size özel bir görüntü sunabilir. Çeşitli nitelikler,çeşitli delik türleri için genişletilmiş metal levhalar, aydınlatma ve gölgeleri oluşturmak amacıyla aydınlatma veya arka ışıkla beraber kullanılabilir.

Mesh Metal Asma Tavan Sistemleri

mesh tavan, Genişletilmiş, Dokuma ve kaynaklı galvanizli çelik, toz boyalı, döşeme tavan panelleri Dek-Mar inşaatınca pazarlama ve uygulama gerçekleştirilmektedir. Kurulum zamanı, kirlenme riski sebebiyle, tavan panellerinin montajı sadece çok miktarda toz üreten işlerin yapılmasından sonra konulmasında yarar vardır. Tavan plakaları yalnızca tozsuz ve kuru bir yerde korunmalıdır. Malzemenin herhangi bir mekanik etkiyle karşılaşmamasını sağlamak ve stoklama ve paket yerleşim için gayret göstermek gerekir. Mesh plakaların özenli olarak depolanması gerekmektedir. Piyasada bulunan tel kesiciler yâ da yan kesici el aletleri ile kesilebilir.

Bakım

Mesh metal asma tavan plakaları istenilldiğinde temizlenebilir. Mesh tavan plakaları zarar görmdüğü zaman değiştirilebilir. Mesh tavan sistemleri içinde değiştirme mecburiyeti olduğunda, özellikle uzun süreli kullanımlarda, tek tek mesh tavan plakaları değiştiğinde renk farklılığı meydana gelebilir. Ilık suda hafif bir deterjan ile karıştırılıp yıkanarak temizlenir ve kurulanır.

Pırıltılı örgü cepheler, enerji tasarruflu güneş koruma elemanları şeklinde kullanılır veya rüzgâr ve yağmuru filtreler. Asma tavan mesh oda akustiğini geliştirir. Kablo ağından yapılmış panjurlar hırsızlığa karşı koruma gerçekleştirir.

Mesh Metal Tavanlar

Mesh Metal Asma Tavanlar, modern mimarinin vazgeçilmez bir parçası olmuştur. Test yapılmış bil yalı darbe dayanımı gibi mühim işlevlerin yanında, neredeyse sonsuz yapı, boyut ve tasarım alternatifleri sunarlar. Genişletilmiş metal mesh, zımba ve çekme işlemlerini kullanarak çevre dostu ve kaynak tasarrufu yapacak şekilde yapılmaktadır. Malzemenin hafifliği, vurgulanmış yapısal görüntüsü ile yeni tasarım caddeleri sunar. Akıllıca seçilen arka aydınlatma, herhangi bir odada etkileyici bir görüntü sağlar.

Çengelli Asma tavan – Hook- On Asma Tavan

Asma tavan Üzerinde Kanca

Gizli taşıyıcılara bağlanmak için çeşitli ebatlarda ve kalınlıklarda L ve J panelleri kullanılır. Çok fazla  kullanılan bir asma tavan sistemidir.

Hook – On Mesh Metal Ürün Özellikleri

– Bağlama Raf sisteminde, Ana L taşıyıcıya sabitlenmiş J taşıyıcı sistemi gizlenmiş şekildedir.
– Kombine ayrıntılarla doğal bir görünüm sunan asma tavan sistemidir.
– Montaj ve demontaj kalitesi ile müdahale etmeye çok fazla kolaylık sunar.
– Standart renklere ilave olarak, özel renk tercihleri ​​için değişik Ral renk seçenekleri de vardır.
– Standart boyutların tersine, çeşitli ebatlarda delikli ve gözenekli paneller kullanılarak israf tutarı en aza indirilir.

Genişletilmiş Metal Mesh Avantajları

– Askılı asma tavan, gizli taşıyıcı bir sistemdir.
– Kuruluma sık ve çok basit ulaşım gerektiren geniş yerler için idealdir.
– Panelin taşıyıcıya tutturulmuş kanca parçası aracılığıyla kuruluma müdahale etmesini kolaylaştıran bir niteliği vardır.
– Darbelere dayanıklı ve güçlü bir yapısı vardır.
– Neme karşı dirençlidir.

Daha fazla bilgi için https://www.ceylanlarmetal.com/urun/genisletilmis-metal-asma-tavan linkten bilgi alınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir