Michael Kors Ayakkabı ve Çanta Modelleri

21 Oca

2012 yılından bu yana Türkiye’deki mağazalarda yer almaya başlayan Michael Kors, birçok kişinin beğenisini de kazanmış durumda. Modayı yakından takip eden moda sever kadınlar, dünyaca ünlü bir tasarımcı olan Michael Kors’un modada ki en önemli isimlerden biri olduğunu bilirler.

Ürettiği ayakkabı, saat ve çanta modelleriyle kadınların gönlünde taht kuran Michael Kors, her dönem olduğu gibi bu dönemde tasarladığı özgün modellerle oldukça iddialı görünüyor. Michael Kors, birbirinden şık tasarladığı ayakkabı, çanta ve saat tasarımlarıyla adeta kişiye özel zevkleri temel alarak her stile hitap etmeyi başarmakta.

Micheal Kors
Micheal Kors

Michael Kors Ayakkabı Ve Çanta Modası

Genel olarak spor ve şık tarzları birleştiren Michael Kors’un kendine özgü bir alıcı grubu çoktan oluştu bile. Bütün renk tonları kullanılarak üretilen ayakkabı ve çanta modellerinin yanı sıra, Michael Kors’un tasarladığı diğer aksesuarlar da oldukça şık ve göz alıcı güzellikteler. Ayrıca Michael Kors’un jet set çanta modelleri her yerde adından oldukça sık söz ettirecekmiş gibi görünüyor.

michael kors çanta
michael kors çanta

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir