PayKwik Nedir?

2 Oca

PayKwik internet dünyasında alışverişten vazgeçemeyenlerin başvurduğu güvenli ödeme imkanı sağlayan elektronik bir karttır. Eğer siz de online alışveriş yapanlardan iseniz siz değerli okuyucularımıza bu yazımızda bazı tavsiyelerimiz olacak. Daha emniyetli, güvenli ve içiniz rahat bir şekilde internetten ödeme yapmak için paykwik kart gibi ön ödemeli kartlardan kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Paykwik Kart Yararları

Söz konusu bu kartta özel güvenlik kodu bulunduğu için kullanıcısına güven ile ödeme yapma ayrıcalığı sağlıyor. Ayrıca bu kart tek kullanımlık bir yapıdadır. Paykwik kartın bir diğer avantajı ise kişiye en iyi güvenlik içinde alışveriş yapma kolaylığı sunmasıdır. Alışveriş yaptığımız esnasında hiçbir şekilde tarafınızdan bir kimlik fotoğrafı, pasaport kopyası veya kredi kartınızın kişisel bilgileri gibi bilgiler istenmeyecektir. Paykwik kart üzerinde bulunan PIN kodu ile çalışmaktadır. Alışveriş yaptığınız sitedeki ödeme seçeneğini açılan bölüme bu PIN kodunu girerek yükle butonuna basıyorsunuz, ardından kart aktif oluyor.

Paykwik ön ödemeli kart çeşitlerinden en çok kullanılanlarından bir tanesi olarak özellikle ülkemizde en çok tercih edilenlerden bir tanesi oldu. Bu kart alışverişin en güvenli halini size yaşatacak. Güven ile alışveriş yapmak isteyenler için bulunmaz bir fırsat olan kart sayesinde ödemenizi kafanız rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu elektronik kartın 10, 20, 50, 100 ve 250 Euro şeklinde farklı bakiyeleri bulunmaktadır. İhtiyacınıza göre istediğiniz bakiyedeki kartı netsiskart.com adresinden temin edebilir ve bu kart ile ödemenizi internetten sağlayabilirsiniz.

Paykwik İle Alışveriş Yaparken İçiniz Rahat

Tüm bunların yanında paykwik kartın ekstra bir özelliği bulunmaktadır. Eğer isterseniz tarafınıza bir ödeme alacağınız zamanda bu kartı kullanabilirsiniz ve kısa zamanda gelen parayı çekebilirsiniz. Bunun için size müşteriden gelen kart şifresini alacak ve bozdurma işlemlerine başvuracaksınız. Çok düşük komisyonlar karşılığında kart bozdurma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Sonuç olarak paykwik kartı kullandıktan sonra sizde kolaylık ve rahatlığı hissedeceksiniz ve bundan sonraki tüm alışverişlerinizde söz konusu karttan vazgeçemeyeceksiniz. Ön ödemeli kart sistemleri içerisindeki en iyilerinden bir tanesi olan paykwik https://www.netsiskart.com/paykwik adresinde siz değerli müşterileri için farklı bakiyelerde satılmaktadır. Satın almak için hemen adresi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir