Saç Dökülmesine Çözüm Ceviz Kabuğu

18 Şub

Yıllardan beridir süregelen ve insanların tarihinin de en büyük sorunu olan saç dökülmesine çözüm bulundu. Hem erkeklerin hem de kadınların saçları önemlidir. Onlar için saç her şeyden önce gelir. Güzelliğin, yakışıklılığın, zarafetin ve karizmanın karşılığı olan saçlar bir yerden sonra dökülebilir ve bu da insan için çok  büyük bir sorundur.

ceviz kabuğu
ceviz kabuğu

Erkeklerin olduğu kadar kadınlarında saç dökülmesi hususunda büyük sıkıntı yaşadığını söylememiz yanlış olmaz herhalde. Her gün farklı farklı ilaçlar çıkıyor fakat hiçbiri istenilen sonucu vermiyor. Öncelikle bu ilaçlardan ve sosyal medyada reklamı yapılan absürt tekniklerden uzak durun. Tamamen doğal bir yöntem deneyerek saçlarınızın dökülmesine çözüm bulabilirsiniz.

ceviz kabuğu ne işe yarar
ceviz kabuğu ne işe yarar

Nasıl Yapılır?

Çareniz ceviz kabuğudur. Ceviz kabuğu yardımıyla saç dökülmesine engel olabilirsiniz. 20 tane ceviz kabuğu hazırlayın. 1 litre su içinde 15 dakika kaynatın. Elde ettiğiniz ceviz kabuğu suyu ile her gün sabah ve akşam olmak üzere saçlarınızı yıkayın. Böylece sonucu çok geçmeden alacaksınız. Doğallık her zaman geleceğe yatırımdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir