Sezon Modası Şifon Elbiseler

19 Ağu

Bu yaz gündüz modasında da renkli şifon elbiseleri görebileceksiniz. Uçuşan tarzıyla rahatlığı da simgeliyor. Gece gündüz şifon elbiseler sizleri daha şık ve zarif gösterecek. Uzun ya da kısa modellerini vücut tipinize göre seçebilirsiniz. Sarı ve turuncu tonlar ağırlıkta olmak üzere her rengi bulmanız mümkün.

Şifon Elbiseler İle Renkli Bir Yaz

Modern tasarımların yanı sıra klasik modelleri de oldukça ilginç Pileli ya da şifon elbiselerin bel kısımlarında kalın kemerler hakim. Uzun çizgiler özellikle modanın detaylarında sizleri bekliyor.

şifon elbise
şifon elbise

Aşağı doğru genişleyen askılı elbiseler ise rahat ve şık. Çiçek ve desenleri istediğiniz modelde bulabilirsiniz.Kareli, geometrik ve simetrik desenler şifon elbiselerde bu sezon oldukça yer alıyor. Sahiller için özel tasarlanmış mini boyları ile denizin keyfini çıkarmak bir başka. Mayo üzerine alacağınız farklı şifon elbiseler bu yıla damgasını vuracak.

Üzerine alacağınız sade bir ceket ile özellikle geceleri sahilin tadını çıkartmanız mümkün. Pudra tonları ile kendinize farklı bir tarz oluşturabilirsiniz. Zarif ve şıklık şifonun büyüsünde gizli.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir