Varis Tedavisi Olup Ayaklarınız Eski Sağlığına Kavuşsun

18 Ağu

Bacaklarda derinin hemen altındaki toplardamar genişlemelerine varis denmektedir. Toplardamarlar kirli kanı yer çekiminin tersi yönünde temizlenmesi için akciğerlere ve kalbe taşıyan damardır. Bu damarların içinde yukarı doğru akımı kolaylaştıran ve aşağı doğru kanın toplanmasını engelleyen kapakçıklar vardır. Bu kapaklarda hasar oluştuğunda kanın yer çekimi ile aşağı yönde geri kaçması ile yüzeysel toplardamarlarda varisler oluşur.

Varis tedavisi
Varis tedavisi

Varis Tedavisi Artık Çok Rahat!

Varis tedavisi için yıllardır kullanılan varis çorapları hala tedavi edici durumdadır. Düşük basınçlı varis çorabını günlük yaşamlarında kullanmaları tavsiye edilir.

Varis tedavisi çok değişik yöntemlerle yapılabilmektedir. Bu yöntemlerden birisi de Endonevöz lazer ile varis tedavisidir. Bu yöntem, damar içinden anjio gibi girilerek lazer enerjisi ile hasarlı kapağın damar içinden kapatılması esasına dayanmaktadır. Lazerle kapatılan damarlardan artık varislerin içine kacak oluşmaz. Kapatılan bu damarda vücut tarafından yok edilir.

Skleroterapi yöntemi ile varis tedavisi, bu yöntemde amaç damar içine kurutucu madde vererek yüzeysel venlerin kurutulmasını sağlamaktır. Böylelikle varis ortadan kaldırılır.

Mikrofoam yöntemi ile tedavi son 20 yılda popülerlik kazanmıştır. Ancak köpük oluşturmak için standart bir yöntem belirlenememiş ve işlemi yapan doktorlar kendi tecrübelerine göre yöntem geliştirmiştir.

Bütün bu yöntemler ile varislerinizden kurtulabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken http://drfulyatezel.com sitesini ziyaret etmenizdir. Hijyen ortamda uzman ekip ile tedavi olmanın huzurunu sizde yaşayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir