Yaz ve Kış Modasında Desenli Kıyafetler

2 Nis

Desenli ve renkli kıyafetler sadece yaz ayında değil bu sezon kış modasına da hâkim. Verev çizgiler, çiçekli modeller, ekose desen ya da büyük şekillerden oluşan tasarımlarla her zaman tarz sahibi görüneceksiniz. Siya ve beyazın büyüsüne desen şıklığı eklenince daha harika görüneceksiniz. Uzun elbise ya da mini kıyafetler tamamen desenlerden oluşuyor.

kış
kış

Desenli Kıyafetlerde Son Modeller

Düz renklilerin yanı sıra mavi tonlarında da bu tarz desenler bu yıla damga vuracak. Kilosu olanlar ise özellikle dikey desenlerden yana tercihlerini kullanabilirler. Verev desenli tasarımları bu sezon abiye modellerinde özellikle payetlilerde göreceksiniz. Uygun aksesuarlar ile harika bir kombin yaratma fırsatı.

yaz
yaz

Desenli modeller sadece elbiselerde değil pantolon ve eteklerde de harika görünümler sağlıyor. Bu sezon özellikle kendinden baskılı desenler çok moda. Yeni ve modern bir görünüm şıklığı için her zaman farklı bir tarzı bu sezon bulabilirsiniz. Renkleri ise her tonda. Şıklığın tamamlayıcısı özel modellerle her zaman yeni bir dünyayı kendinize çekeceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir