Yeni Evlenenler için Dekorasyon Önerileri

20 Tem

Yeni evlenen çiftlerin dekorasyon seçimleri bir hayli heyecanlı olduğu kadar bazı yönlerden olumsuz da olabilir. Daha önce hiç bu konularda bilgisi olmayan gençler dekorasyon ve mobilya seçimlerinde doğru olanı seçmekte zorlanabilirler. O nedenler her zaman evlenecek olan çiftlere tercihleri doğrultusunda yönlendirmeler yapılabilir. Eğer bu konuda kendinizi yetersiz görüyorsanız evleneceğiniz eşinizle beraber bu konuda deneyimi olan bir dekorasyon uzmanından yardım alabilirsiniz.

şık ev dekorasyonu
şık ev dekorasyonu

Öncelikle evlenecek ve bir ömür boyu beraberlik kuracak olan çiftlerin ortak seçimleri çok önemlidir. Yeni evlenecek olan çiftler için daha çok kristalize tonlar önerilebilir. Bunlar örneğin: Pembe, bej, kuğu beyazı, ten rengi, gri tonları ve mavinin tonları olabilir.

dekor
dekor

Bu renkler yeni evlenecek olan çiftler için ideal olan renklerdir çünkü bu tonlar kişiyi yormaz, pozitif açıdan dinlendirir ve ilişkinin daha çok kuvvetlenmesine yardım eder. Yatak odası seçimlerinde yine ay taşı ve bulut mavisi renkleri tercih edilebilir. Dekorasyon açısından ise yatağın rahatlığı ve modern duruşu önem taşır. Salon da ise yine tercihe göre hareket özgürlüğü sağlayan, göz ambiyansını tamamlayan, estetik ve modern takımlar tercih edilebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir