Yogi Gibi Yaşayarak İki Haftada 4 Kilo Verin

14 Ara

Yoga yapmak için ilk olarak uzun çalışmalar yapmalı ve bedeninizin elastikiyetini güçlendirmelisiniz. Yoga yapmadan yogi gibi yaşayarak kilo verebilirsiniz. Yogi gibi yaşamak için ilk olarak yemek yeme alışkanlıklarınızı değiştirmeniz gereklidir. Sakin bir hayata adım atmaya karar vererek büyük işler başarabilirsiniz.

Yogi Yaşam Düşüncesi ile Kilo Verebilirsiniz

Yogi alışkanlığı kazanmak için alışveriş sistemlerinizi değiştirmelisiniz. Taze ve sağlıklı besinleri ağırlık olarak tercih etmeniz gerekir. Hızlı yemek yapmak yerine sakin bir şekilde yemeklerinizi hazırlayın. Kendi yaptığınız doğal yemekleri tercih etmelisiniz.

kilo verme yöntemleri
kilo verme yöntemleri

Aldığınız sebzelerin kokusu taze olmalı ve size güzel yemekler sunmalıdır. Mutfağınız için düzenleme getirmeyi unutmayın ve fazla eşyalarınızı hediye edin. Yogi düşüncesinde yemek huzurlu şekilde ve ağır yenmelidir. Hazır yemeklerden mutlaka kaçınmalı ve organik olanları seçmelisiniz. Sofrayı kurduğunuz odada televizyon ya da bilgisayar bulundurmayın. Masanızı kendiniz için bile hazırlasanız süsleyin. Midenizi tıka basa doldurmak yerine hafif gıdalardan oluşan bir menüyü tercih edin. Sağlıklı besinler sizlere her zaman canlılık katacaktır.

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir