Ailenizin Fotoğraflarıyla Evinizi Huzurlu Bir Ortama Çevirin

5 May

İç mimarların önerileri arasında bulunan bir unsurda fotoğrafların ve çerçevelerin sıkça evinizde kullanılması gerektiğidir.

Modern evler ve ortamlara sahip olmak isteyenlerin dinlediği iç mimarlar evinizin bir köşesinde yapacağınız aile albümü daha sıcak ve samimi bir yere çevirebilirsiniz.

Çerçeve modelleri
Çerçeve modelleri

Nostaljik resimlerle son dönem resimlerini birleştirerek aynı kare içerisinde buluşturmanız farklı bir havaya sahip olmanızı kolaylaştırır.

Sevdiklerinizi Evinizin Dört Köşesine Yerleştirin

Evinizin her köşesine yerleştirilmiş fotoğraflarla sevdiklerinizi sıkça görmek sizi mutlu edecek, evinizde gezmek ve dolaşmak sizi mutlu edecektir.

Modern evlerde sıklıkla yapılan uygulamalardan olan çerçeveler, özellikle boş bir duvara birçok resmin birlikte asılmasıyla birlikte yapılıyor. Oldukça hoş bir görüntü sağlayan bu çerçeveler sevdiklerinizin de mutlu olmasını sağlayacaktır.

Duvara astığınız resimlerin etrafına yapıştıracağınız çıkartmalar ve şekiller oldukça hoş bir görüntü sergiler. Sempatik ve şirin görünen bu uygulamalarla albümünüzü genişletebilir, sevdiklerinizin ve kendinizin fotoğraflarını duvara yapıştırabilirsiniz.

Modern evler için çözümler dekorasyon önerileri içerisinde saklıdır. Tarzınızı evinize yansıtın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir