Bahçe Dekorasyonunda Doğru Aydınlatma Teknikleri

21 Ağu

Bahçenizin daha konforlu hale gelmesini doğru aydınlatma teknikleri sağlar. Bahçe aydınlatmasında önemli detaylar ile sizler mekânlarınızı cennete çevirebilirsiniz. Günün yorgunluğunu atacağınız bahçelerin ışıklandırılması iyi yapılmalıdır. Işık seçiminde önemli etken mekâna göre seçicilik göstermesi. Basit bir aydınlatma ile her yerin görünmesi mümkün olmaz. Saksı içlerine minik aydınlatmalar koyabileceğiniz gibi elektriğin yetersiz kaldığı yerlere portatif aydınlatma ürünleri de koyabilirsiniz.

bahçe aydınlatma fiyatları
bahçe aydınlatma fiyatları

Bahçe Duvarlarında Doğru Işıklandırma

Bu sezon özellikle ağaçlara asılan eski görünümlü lambalar moda. Aydınlatmanın nasıl yapılacağı ve hangi yerlere konulacağı çok önemli. Yemek masanız bahçedeyse, aydınlatma objelerini daha sık kullanmanız önemli. Minik objeler içine yerleştirilmiş aydınlatmalar ortama çok şık bir hava katar. Doğru ışıklandırma gözleri de yormaz.

bahçe aydınlatmaları
bahçe aydınlatmaları

Modern tasarımlardan oluşan ilginç objelerle mekânlarınızın canlandığını göreceksiniz. Estetik tasarımlardan oluşan modern seçeneklerle kısa sürede ortama güzel bir hava katacaksınız. İnce işlemelerden oluşan tasarımların en güzel tarafı dış hava şartlarından etkilenmemesi. Uzun yıllar bahçelerinizi aydınlatacak ve ferah bir yaşam alanını sizlere kazandıracak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir