Banyo Aynası Nasıl Seçilir?

23 Ağu

Banyolarda yer alan aynalar sadece duş alırken kendinize bakabileceğiniz ya da yeni bir güne hazırlanırken saçlarınızı yapmanıza yarayacak olan eşyalar değildirler. Aynalar bulundukları ortama daha doğal ve ferah bir hava katmaya da yardımcı olurlar.

banyo aynaları
banyo aynaları

Ayna seçiminizi yaparken banyonuzda ayna yerleştirmek istediğiniz bölgenin detaylı bir şekilde ölçüsünü belirleyin. Ayna yerleştireceğiniz yerin en ve boy oranlarını mutlaka çıkartın. Aynayı asacağınız yerin daha ferah olmasını istiyorsanız bu noktaya dikkat edin.

Çerçeve Seçimi Nasıl Olmalı?

Çerçeve konusunda zevklerinize güvenin. Birbirinden farklı çeşitlerde tasarlanan ayna çerçeveleri arasından genel dekorasyonunuza ve banyonuzun havasına uyan modelleri seçerek hareket edin. Ayrıca üretildikleri malzemelerin ne olduğunu da satın alırken mutlaka sorarak öğrenin.

banyo ayna fiyatları
banyo ayna fiyatları

Aynayı taşımak istiyorsanız monte edilirken mutlaka bunu düşünerek hareket edin. Örneğin geçici olarak bir evde oturuyorsanız ve yakın bir zaman içerisinde buradan taşınmak gibi bir plan aklınızda var ise duvardaki çiviye ufak bir tel yardımı ile aynanızı asın. Böylelikle taşınırken aynanızı da yeni yaşam alanınıza götürebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir