Basit Parçalarla Kendinize Kombin Üretin

7 Ağu

Moda her zaman farklı konseptler üreterek insanların beğenisine sunuyor. Modacıların tasarımları ve üretilen ürünlerle harmanlanan kıyafetler insanların dikkatini çekse de gerek parası gerekse modeli nedeniyle çoğuna sahip olamayabilirsiniz.

yırtık pantolon
yırtık pantolon

Kendi dolabınızdaki kıyafetlerinizin eski ve modasının da geçmiş olduğunu düşünüyorsanız biraz hareket katmanın zamanı gelmedi mi? Biraz yırtık biraz renk biraz da aksesuar modayı takip etmenize de yeterli olacaktır.

Birkaç Makas, Renkli Kumaşlar ve Aksesuarlar Kurtarıcınız Olacak

Bu yılın modası olan yırtık pantolonlara dünyanın parasını vermenize gerek yok. Kot pantolonlarınızı tersine çevirerek farklı bölümlerine atacağınız makaslar modayı takip etmenizde yardımcı olacaktır. Ben yırtıktan hoşlanmam diyenlerdenseniz renkli bez parçalarından yama yaparak pantolonlarınızın hareketlenmesini sağlayabilirsiniz.

yırtık pantolon modeli
yırtık pantolon modeli

Modanın yeni şekli olan yırtık pantolonlar servet yatırmanıza gerek kalmadan istediğiniz modele sahip olabilirsiniz. Kendinize yakışanı giyebileceğiniz kıyafetleri kendiniz üretebilmenin zevkini yaşayabilirsiniz. Kendi tasarımlarınızla farklı olduğunuz çevrenizdekilere kanıtlayın! Modanın kalbinde tasarımlara imza atın. Kendinizi ifade etmenin rahatlığı ile tanışın, yeni tasarımlarınızı kendi üzerinizde sergileyerek defilenizi yaratın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir