Boncuk Saç Kaynak Tasarımı ve Uygulanışı

11 Eyl

Saçların daha hacimli ve gür görünmesi yeni teknoloji ile çok kolay. Boncuk ya da diğer adı halka kaynak sistemi ile saçlarınız doğal bir görünüm kazanacak. Boncuk saç kaynak nasıl yapılır ve uygulanır, özellikle saç dipleri için merak edilen konu. Saç diplerine zarar vermeyen tasarımların uygulanışı çok kolay.

Boncuk Saç Kaynak Saç Tasarımı

Saçlarınıza boncuk kaynak yaptırmanın ilk avantajı karşıdan gören kişinin kesinlikle anlamaması. Denize rahatlıkla girebilir, yağmurda gezebilirsiniz. İstediğiniz gibi boya yaptırabilirsiniz. Doğal saçlar kullanılarak hazırlanan saç kaynak sistemleri ile her zaman kalite ve güzellik sizlerle.

bocuk saç kaynak modeli
bocuk saç kaynak modeli

Atrium Paris Kuaför sizler için uzman ekibi ile her zaman profesyonel tekniklerini sunmak için yanı başınızda. Saç dipleri için yapıştırıcı kullanılmadığı için çok rahat edeceğiniz bir uygulama olan boncuk kaynak süresi 14 hafta. Fön çektirebilir ya da istediğiniz şekli verebilirsiniz. Uzman kadrolar tarafından yapılan saç uygulaması ile her zaman doğal görünüme kavuşursunuz. Bakım ile güzel olmak daha kalıcıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir