Uzun Hırka Modası Hiç Geçmiyor!

13 Eyl

Kadınların en çok kullandığı giysi türlerinden biri de hırkadır. Sadece kışın değil, serin yaz akşamlarının da vazgeçilmezi hırka olurken, uzun hırka modelleri trend olmaya devam ediyor.

Bir süre önce basen kısmına kadar inen hırkalar modaya yön veren markaların kreasyonları içerisinde dikkatleri çekiyordu. Şimdi ise hırkaların boyu daha da uzadı.

Ayak bileklerine kadar inen uzun hırkalar görüyoruz ve özellikle yaz için tasarlanan ince hırkalar kot şort, tişört kombinlerinin vazgeçilmez tamamlayıcı haline geldi.

Uzun Hırka
Uzun Hırka

Uzun Hırka Nasıl Giyilir?

Günlük yaşamın her anında uzun hırka modelleri kullanılabilir. Her zaman sırtının korunmasını isteyen bayanlar tabi ki hırkalardan da vazgeçemez.

Onlar için iyi bir koruyucu olan hırka spor ya da abiye kıyafet dışında her şekilde kombinlenebiliyor. Tayt üstü kısa tişört giyenlerdenseniz hem basen kısmınızı kapatmış olmak hem de şık görünmek için uzun hırka ya da yelekleri tercih edebilirsiniz.

Jean kombinlerinde de hırkalar kullanılmaya başladı. Jean pantolon ve üzerine jean gömlek kombini yaptığınızda üzerinize alacağınız uzun bir hırka hoş görünüm yaratacaktır.

Kısa elbiselerin üzerinde de hırka iyi bir kurtarıcı olabiliyor. Biz bayanlar kısa elbise ve etekleri giymeyi sever, ancak onlarla hareket ederken kendimizi bir hayli kasarız. İşte bu konuda uzun hırka iyi bir yardımcı olur.

Yaz ve kış için vazgeçilmez bir parça olan uzun hırka modelleri hemen her markanın kreasyonunda yer alıyor. Siz de kendiniz için uygun seçimleri yaparak satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir