Boş Duvarlarınızı Fotoğraflarla Canlandırın!

23 May

Ev tasarımlarına damgasını vuracak bazı dekorasyon önerileri vardır. Bu önerilerle, evinizin tümünü veya bir kısmını başka bir düzlem üzerine oturtabilirsiniz. Ev hayatınızda yaşanacak bu gelişmeler ve yenilenmeler, sizleri hayata daha sıkı bir şekilde bağlayacaktır. Yaşam alanlarınızda ki hareketlenmeler ve canlanmalar, hayatınızı olumlu etkileyecektir.

duvar albümü
duvar albümü

Haydi Biraz Hareket

Sık kullandığınız yani daha çok vakit geçirdiğiniz bir odadan başlayalım. Odanın eşya olarak konseptine çok takılmadan, duvar tasarımlarına dikkat çekmek istiyorum. Duvarları canlandırabilirsiniz. Odadan içeri girdiğiniz andan itibaren, başka bir yere girdiğinizi hissetmek, bu şekilde olacaktır. Boş duvarlar, adı üstünde boşluğu temsil eder. Huzurdan uzak bir görüntü çıkar ortaya ki, bu durum hiç iç açıcı olmaz.

fotoraf
fotoraf

Boş duvarlarınızı canlandıralım mı? Fotoğraflarla süsleyin mesela, kendinize ait, mutlu günlere ait olan resimler, kareler, en stres yüklü olduğunuz anlarda sizlere adeta rehabilitasyon gibi gelecektir. Rahatlamanız bu sayede gerçekleşecek ve bir anda başka bir ortama girdiğinizi hissedeceksiniz. Huzura doğru bu yolculuğa çıkmak, hiç de zor değil. Bu sizin elinizde, haydi biraz hareket.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir