Kalem Eteklere Ve Bilek Pantolonlara Yer Açın

25 May

Bu sezon birbirinden farklı kombinleri görebileceğinizi 2014 yılının son aylarında yapılan defilelerde gördünüz. Stilettoların yaygın olarak kullanıldığı defilelerde baş konuklardan birisi de kalem eteklerdi. Rahat bluzların ve gömleklerin etek içine konarak kullanıldığı kalem etekler modern kadının tanımlayıcısı haline geldi. Birbirinden farklı modelin ve rengin kullanıldığı ayakkabı ve eteklerde farklı desenleri de görmek mümkün.

Bilekte Pantolon
Bilekte Pantolon

Pantolonlara Devrim!

Stilettolarla birlikte kullanılan ve ayrılmaz ikili haline gelen bir diğer konsept ise bilekte pantolon. Hanımların zarif bileklerini açığa çıkaran bu pantolonlar yüksek beli sayesinde vücut kusurlarınızı örtmenize de alternatif sağlıyor. Şık bir stiletto beyaz gömlek ve pantolonla her yere gidebilir, tüm dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz.

Bilekte Pantolon
Bilekte Pantolon

Her stiletto sizi tarz sahibi yapmaz. Özellikle parmak dekolteli ve ayak boşluğunuzu gösteren ayakkabılar şık görüntüsü ile sizi cazibeli kılmaya yetecektir. Ayaklara güzellik getiren ayakkabıları doğru kullandığınızda sıradan bir kıyafeti bile gösterişli bir hale getirebilirsiniz. En şık, en modern görünebileceğiniz kombinler ufak dokunuşlarla dolaplarınızı süslemeye başlayabilir.!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir