Bu Havalarda Nasıl Kaban Giyilir?

1 Şub

Havalar şu dönemde aşırı derecede ters köşe yapabiliyor. Sonbahar içinde yaz ya da kışı yaşadığımız günler olabiliyor. Hava soğuduğu zaman tam soğuyor ve her an ne olacağı da belirsizliğini koruyor. Havanın belirsiz olduğu şu dönemde sizin yol arkadaşınız olan kabanınızın seçiminde de dikkatli olmanız gerekiyor.

kaban
kaban

Kaban seçiminde önceliğiniz hem şık kalmak hem de her hava şartına uyum sağlamak olmalıdır. Tabii bu konuda moda camiası yine yardımınıza yetişiyor. Tam aradığınız modeller moda uzmanları tarafından açıklandı. Yağışlı bir güne başlasanız da günümüz hava şartlarında günler böyle devam etmeyebiliyor. Bu sizi aldatmasın. Gün içinde sıcaktan patlamamak fikrindeyseniz Jean tercih etmelisiniz. Jean ile beyaz gömleği kombin ederek giyebilirsiniz.

kırmızı kaban
kırmızı kaban

Pastel Renklerin Ayrıcalığı

Ayrıca pastel tonlarda tercih edebilirsiniz. Pastel renkler kolay kombinlendiği gibi fazlasıyla da rahattır. Beyaz, siyah veya gri renkleriyle kombin yapacağınız pastel mavi, yeşil ve pembe bu günlerde size renk ve farklılık katacaktır. Aksesuarlarınızla kabanınız arasındaki uyuma da dikkat edin. Renk seçimini abartmayın yeter.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir