Bu Trendleri Bilmeniz Şart!

11 Nis

Eğer sıkı bir moda takipçisiyseniz bu trendleri de bilmeniz gerekiyor. Özellikle 2015 ilkbahar  -yaz sezonuna ait trendler sezonda en modern görünüme sahip olan kişi olmanızı sağlayabilir. Bu yüzden modayı takip etmekle yetinmeyin, trendleri henüz sokaklarda boy göstermeden öğrenin ve uygulayın! Böylece moda konusunda rakip tanımayan bir imaj çizmeniz de mümkün olacaktır.

Spor Trendleri
Spor Trendleri

İlkbahar ve Yaz Sezonunda Spor-Şık Modası!

Geçtiğimiz yaz sezonlarında şıklık oldukça ön plandaydı. Stiletto ayakkabılar, kısa ve dar elbiselere eşlik ediyordu. Bu yaz ise trendler değişti. Artık biraz spor biraz da şık görünen parçaları bir arada kullanmanız gerekecek. Aslında yeniş sezon tasarımlarda nostalji rüzgarları da esmiyor değil. Retro tarzı destekler nitelikte hazırlanan parçalarda modern çizgiler de görüyoruz.

İlkbahar Yaz Spor Trendleri
İlkbahar Yaz Spor Trendleri

Eğer 70’li yılların bohem tarzını yansıtan elbiseleriniz varsa çok şanslısınız! Çünkü bu yaz boho stilinde elbiselerle dolu bir sezon geçireceğiz. İçinizdeki hippi ruhunu ortaya çıkarmanın tam zamanı! İspanyol paça kot pantolonlar, yamalı ve yırtık tişörtler, salaş tunikler bu yaz hem bohem olmamızı hem de gayet rahat etmemizi sağlayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir