Cildi Genç Tutan Türk Kahvesi Maskesi

30 Haz

Sağlıklı ve parlak bir cilt isteyenlere mucizevî Türk kahvesi maskesi öneriliyor. Yapımı kolay ve haftada bir yaptığınız zaman cilt üzerindeki ölü deriyi temizleyip, toksinlerden arındırıyor. Cilt dokusu güçleneceği gibi esnek bir görünüme kavuşur.

türk kahvesi maskesi
türk kahvesi maskesi

Türk Kahvesi Maskesiyle Gençleşin

1 tatlı kaşığı Türk kahvesi, 1 tatlı kaşığı kakao ve 4 yemek kaşığı tam yağlı sütü karıştırın. İçerisine 1 tatlı kaşığı bal ilave edin. Temiz cildinize sürün. Yarım saat bekletin ve derinizden soyarak çıkartın. Cildiniz bebeksi yumuşaklığa kavuşacak ve teniniz parlayacak. Yağlı ciltler bal yerine limon suyu ekleyebilir. Bal ve limon suyunu az şekilde koyun. Etkili çözüm için haftada bir uygulayın.

türk kahvesi maskesi
türk kahvesi maskesi

Kakao maskeleri özellikle cildin güçlenmesinde etkili. Türk kahvesi son dönemlerde güzellik ürünlerinde de kullanılmaya başladı. Türk kahvesinin telvesini cildinize peeling olarak kullanabilirsiniz. Kahve telvesini yüzünüze sürün ve 10 dakika sonra derinizden soyarak çıkartın. Cilt gözenekleri için önemli çözüm yoludur. Düzenli maske uygulanması sonucunda cildiniz gergin olur ve gençliğinizi yakalarsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir