Cow Girl Trendi Nedir?

15 May

Bu sezon ortaya çıkan bir trend olan, Cow Girl aslında bohem tarzın içinden kopuk modaya sıçrayan yeni bir akım.

Bu trend, seksi ama rahat bir giyim tarzını kendi içinde topluyor. Belirli parçaların birleşmesinden oluşan bu yeni stil, 2015 yaz sezonuna damgasını vuracak gibi görünüyor.

Yenilenen ve Güçlenen Kadın İmajı

Baharın ilk günlerinden itibaren bir çok kadının uygulamaya başladığı bir stil haline gelen Cow girl tarzı için kısacık kot şortlar, yazlık kovboy çizmelerini andıran botlar ya da cout out tarzı ayakkabılar, denim parçalar ve otantik şallar kullanılıyor.

Cowgirl
Cowgirl

Büyük çanta ve büyük gözlükler ile tamamlanan stil, seksi, kendine güvenen şehir kadını temasının altını çiziyor.

Sıcakların artmaya devam etmesi ile sandalet tarzı ayakkabılar ile de kendini göstermeye başlayacak tarzın ilk esintilerini top model ve Hollywood yıldızları kucakladı.

Ülkemizde hızla sevilen bu giyim tarzı, alışverişten, kahve molalarına, piknikten, gece gezmelerine bir çok mekanda kendini hissettiriyor.

cow girl imajı

Kendini bohem stilin havuzundan kurtararak kendi yaz modasını yakalayan, Cow Girl tarzı bir çok markanın yaz kreasyonunun ilham kaynağı oldu.

Bilindik bir çok markanın bu giyim tarzı için uygulanabilecek parçalar ürettiği gözlerden kaçmıyor. İster yazlık botlar ile ister babet, sandalet tarzı rahat ayakkabılarla tamamlansın şortun rahatlığı bir başka oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir