Dışarıdan Belli Olmayan Saç Kaynak

19 Haz

Saçlarınızı uzatmak için beklemek istemeyen bayanların saç kaynak yaptırmak konusunda yaşadıkları en büyük endişe kaynakların dışarıdan belli olma olasılığıdır.

mikro kaynak
mikro kaynak

 

Oysa geliştirilen yeni yöntemler sayesinde artık böyle bir problem kalmadı. Özellikle mikro kaynak yöntemi ile yapılan saç kaynakta çok özel teknikler kullanıldığı için dışarıdan belli olmuyor. Her türlü saç modeli uygulanabiliyor.

Mikro Saç Kaynak Yönteminin Özelliği Nedir?

Bu kaynak metodunda saç tutamları diğer kaynak metotlarına göre % 50 oranında daha az alınıyor. Bir başka deyişle daha ince ancak daha sık tutamlar halinde saç kaynak işlemi yapılıyor ve bu kaynakların dışarıdan belli olma olasılığı da neredeyse sıfıra yakın bir orana indirgeniyor.

mikro kaynak
mikro kaynak

Bu kaynak işlemi saçlara hiçbir şekilde zarar vermiyor. Uygulanması esnasında olduğu gibi çıkarılması sırasında da saçlara herhangi bir zarar vermesi mümkün değil. Fakat bunun için profesyonel bir saç kaynak merkezinin tercih edilmesi de şart!

mikro kaynak
mikro kaynak

Sadece saça kaynak yapılırken zarar verilmemesi için değil kaynakların maksimum kullanım süresi boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılabilmesi için de profesyonel saç kaynak merkezlerini seçin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir