En İyi Bot ve Pantolon Kombin Önerileri

27 May

Kadınlar genellikle gündelik bir giyim tarzı için pantolon ve bot kombinlerini bir arada kullanmayı tercih ediyorlar. Bu kombinin tercih edilmesinin sebebi ise, kombinin her alanda rahat bir şekilde şık olarak giyilebilmesi oluyor. Fakat bazı zamanlarda özellikle de bilek kısmında biten pantolonlardan dolayı botlar ile istenilen şık kombinler yakalanamayabiliyor.

bot
bot

Bot ve pantolon kombini yaparak şık gözükmek istiyorsanız ilk önce vücut tipinize uygun olan parçaları seçmeniz gerekiyor. Kısa boylu bir kadınsanız bilek hizasında bitmekte olan bir bot kullandığınız takdirde bacaklarınızın olduğundan daha da kısa gözükmesine sebep olabilirsiniz. Bu detay ile birlikte aynı zamanda pantolon ve bot arasında bir boşluk kalmamasına da dikkat etmeniz gerekiyor. Boşluk kalacak ise mutlaka bu boşlukları şık bir çorap ile doldurmanız gerekiyor.

Skinny Jean ve Bot Kombin Önerileri

İki şık parça ile doğru bir kombin oluşturabilmek için paçalı pantolonları da kullanabilirsiniz. Burada paçalı pantolondan kasıt geniş paçalı yeni moda olan momjeans pantolonlardır. Momjeans olarak adlandırılan bu pantolonlar ile kısa bot modellerini uyumlu bir biçimde kombinleyebilirsiniz.

bot kombini
bot kombini

Skinny kot pantolonlar ile doğru bir kombin oluşturmak istiyorsanız skinny pantolonunuzun paçalarını botun içerisine kıvırarak yerleştirmeyi deneyebilirsiniz. Bu giyim tarzı günümüzde pek çok kadın tarafından tercih edilmektedir. Skinnyjean ve bot modellerinin bir arada kullanımı size feminen bir duruş elde etmenizi de sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir