Erkeklere Çok Uzak Olan Moda Trendleri

2 Ara

Giyindiğimiz kıyafetlerin rahatlığı kadar üzerimizde duruşu ve karşı tarafa yansıttığı izlenimde çok önemli… Peki ya erkeklerin kadınların kıyafetlerinde istemedikleri ve beğenmedikleri trendler ve modeller ne? Kadınlar olarak bu sorular hiç merak edilmiyor mu? Tabi ki de en çok merak edilen konular arasından biri bu olmalı.

Erkeklerin Hiç Hoşlarına Gitmeyen Kıyafet Tarzları ve Modelleri Nelerdir?

Erkeklerin beğenileri şöyle; Erkekler kadınlarda en çok bol şalvar tarzı ya da çok dar tayt tarzı kıyafetlerden çok hoşlanmamakta orta yollu ne bol ne de dar pantolon tiplerini daha çok sevmektedirler. Ayrıca erkek klasik ayakkabı modellerinde de zarif, şık ve kibar ayakkabıları beğenmekte kaba ve karmaşık tipli ayakkabılardan hoşlanmamaktadırlar.

Erkeklerin Hoşlanmadığı Kıyafetler
Erkeklerin Hoşlanmadığı Kıyafetler

Erkekler kadınların kadın gibi, erkeklerin ise erkek gibi giyinmeleri taraftarı oldukları için kadınların erkek gibi takım elbise giyinmelerinden yada kravat ile papyon tarzı aksesuar takmalarından hiç haz etmez ve kadınlara yakıştırmazlar. Yani bundan da anlaşıldığı gibi erkeklerin kadınlarda giydikleri moda trendlerine dikkat etmedikleri ve erkekler giyilen kıyafetin kişide duruşu, şıklığı ve zarafeti önemliliği dikkat edilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir