Gençleşmenin Çaresi Kendi Vücut Yağınız

5 Mar

Günümüzde genç ve güzel görünmek sadece doğanın bir hediyesi değil. Sonradan yapılacak işlemlerle de harika görünebilirsiniz. Belki yüzünüzün parıltısıyla bütün kapıları açar ve yeniden nice kalpler fethedersiniz. Bu sonuca ulaşmanın en sağlıklı yöntemi kendi vücut yağınız.

doğal güzellik
doğal güzellik

Kalça ve göbek yağları esas kaynak. Steril ve parçalanmayan  şartlarda alınan yağ zenginleştirerek tekrar vücuda veriliyor. Yüze enjekte etmek genellikle zararsız. Zaten ortalama olarak yılda bir kez yapılması gerekiyor.

Estetik Bakış

Doğal görünümün bir parçası olan yüzdeki asimetriler, çarpıklıklar, ufak kalmış çene ve elmacık kemikleri ve yaşlanma belirtilerini artık olduğu gibi kabul etmenize gerek yok. Dolgu maddeleri veya kendi yağınızla yüzünüzü doldurarak gençleştirebilirsiniz. Bu estetik yüz cerrahisinde “Sadece gerdirmeyle değil, doldurmayla da yüz güzelleşir” kavramının hayata geçirilmesi.

yaşlanmak
yaşlanmak

Yaşlanmak sadece derinin sarkması ve kırışması değil. Aynı zamanda yağ dokusu kaybını  beraberinde getiriyor. Bu durumu en çok ellerde ve yüzde hissedebiliyoruz. Her ne kadar günümüzde sentetik dolgu maddeleriyle yüz ve eller doldurulmakta ise de doğal yağ dokuları her zaman daha güvenli oluyor. Çünkü vücut yağlarında onarıcı kök hücreler var. Yağ enjeksiyonu bu yüzden yüz ve el derisini normal olarak eski genç görünümüne kavuşturuyor. Yapay dolgu maddeleri ve kendi yağımız yüzümüzde 12 ay kadar kalıcı oluyor ve uygulamanın tekrarlanması gerekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir