Göğüs Büyüten Maske Tarifleri

25 Ağu

Göğüs dekoltesine önem veren bayanlar her zaman göğüs büyültme operasyonlarına ihtiyaç duyar. Göğüs dolgunlaştırıcı maske ile doğal yoldan göğüslerinizi toparlayabilir ve büyük görünmesini sağlarsınız. Düzenli uygulama yaparsanız etkisini görürsünüz.

göğüs dolgunlaştırma
göğüs dolgunlaştırma

Göğüs Büyüten ve Toparlayan Maskeler Nelerdir?

1 çay bardağı beyaz kili ılık suyla macun kıvamına getirin. İçine 2 adet ezilmiş avokado koyun ve karıştırın. Üzerine 1 tatlı kaşığı papatya yağı ile anason yağı ekleyin. Maskeyi göğüslerinize sürün ve 20 dakika bekleyin. Ilık su ile yıkayın. Düzenli olarak haftada bir yapmanız önerilir. Bitkisel yağlar ile de göğüsleri toparlayabilirsiniz. Eşit miktarda zeytinyağı, susam yağı ve biberiye yağı içine 1 çorba kaşığı bal koyun. Göğüs üzerine yayın. 20 dakika bekleyip yıkayın.

göğüs büyütme
göğüs büyütme

Göğüs maskelerini hamile bayanların ve süt veren annelerin yapması kesinlikle önerilmez. Haftada bir uygulayıp, az miktarda ağırlık çalıştığınız zaman etkisini kısa sürede görürsünüz. Göğüs bölgesini devamlı nemli tutmanız gerekir. Maskeleri özellikle akşamları yaparsanız, sizlere sıkıntı vermez. Kuru yemişleri bol tüketmek gerekli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir