Gözaltı Yağ Bezsine Doğal Çözümler

18 Tem

Düzensiz beslenme, uyku problemleri yaşama ve genetik faktörlerden oluşan gözaltı yağlanmaları estetik görünüm açısından da kişide rahatsızlık oluşturur.

göz altı yağlarına çözüm
göz altı yağlarına çözüm

 

Gözaltı yağlarına çözüm yollarını doğada bulabilirsiniz. Her zaman bulabileceğiniz patates ve salatalık morluk ve şişliklere her zaman çözüm yolu.

Gözaltı Morluk ve Şişliklerine Çözüm Yolları

Patatesi çiğ olarak rendeleyin ve sargı bezi içerisine koyun. Gözlerinizde yarım saat bekletin. Papatya çayı da aynı şekilde gözaltlarına iyi gelir. Buğday ve kayısı yağlarının karışımı özellikle şişlikler için çözüm yolu. Salatalığı rendeleyin ve düzenli olarak gözaltında bekletin. Salatalığın içerisine krema ve yumurta akı koyup maske şeklinde de uygulayabilirsiniz.

göz altı yağlarına çözüm
göz altı yağlarına çözüm

Kahve ve et tüketimini sınırlandırmanız gerekir. Siyah çay ve peynir de torbalanma oluşumuna neden olur. Toksin atıcı maydanoz ve dereotunu sofralarınızdan eksik etmeyin. Kaliteli bir yaşam şekli her zaman cildinizi de onarır. Düzenli uyku ise çok önemli. Uykusuz kalmak gözlerin çabuk yorulmasına neden olur. Alkol tüketimini azaltmalısınız. Bol su içmeyi kesinlikle ihmal etmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.