Güneş Gözlüğü 2017 Trendleri

25 Mar

İlkbahar ve yaz aylarında çok sevdiğimiz güneş gözlükleri ile güzel günlerin tadını çıkarmak için moda trendlerinde yeni stil ve modern klasikler içeren her tür model yer alıyor ve hepsinin farklı zevklere hitap eden özel ambiyansını sevmemek için çok az şey var.

güneş gözlüğü
güneş gözlüğü

 

Güneş Gözlüklerinde Bu Sezon Moda Nasıl?

Kedi gözlükleri, sportif tasarımlar, elit dizaynlar ve daha fazlası ile ilkbahar / yaz 2017 gözlük trendleri, parlak ve pırıl pırıl bir güneş gözlüğü üzerine odaklanmış gibi görünüyor.

  • Son birkaç mevsim için büyük boy gözlüklerden hoşnutsanız, 2017’de görünümün devam edebileceğini öğrenmekten mutluluk duyacaksınız. Her halükârda, büyük boy güneş gözlüğü bir kaç mevsim daha trendy olacak.
  • Tasarımcılar 2017 güneş gözlüğünü fütüristtik gözlüklere dönüştürürken James Bond filmlerinde kullanılan ya da bazıları X-Men tarzı bir görünüm yaratmaya çalışıyorlar. Ashley Williams’ın güneş gözlükleri kesinlikle o kalıba uyuyor.
güneş gözlükleri
güneş gözlükleri
  • Geleceğin modasında göze çarpmaya devam ettikleri göz önüne alındığında, çift telli burun köprüsü olan güneş gözlüğü trend listelerinde de iyi bir yere sahip gibi görünüyor. Byblos Milano çift telli güneş gözlüklerindeki ilginç görünümüyle dikkat çekerken Louis Vuitton baharın güzelliğini ortaya çıkarıyor. Andrew GN’ deki dairesel mercekler mükemmel…
  • Renkli merceklere sahip güneş gözlükleri bu sezon baharda bir sıçrama yapıyor gibi görünüyor. Mavi ve sarı birçok kez trend olan ve oldukça özel kategorilerini hak ettikleri halde, kırmızılar, pembeler, lila ve mor renklerde çok sayıda model görüyoruz, Phillip Lim’de olduğu gibi bazı sarı lensler yeşil çerçeve üzerinde daha fazla göze çarpıyor.
  • Roberto Cavalli’nin kelebek güneş gözlüklerin güzelliği, şeftali tonundaki lensleri, kenarları gümüş perçinlenmiş çukurlu plastikte yatıyor. Dolce & Gabbana gözlük tasarımları çerçeve kenarlarındaki meyveler, deniz kabukluları gibi hayli gösterişli ve iddialı…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir