Güneşin Kızları Dizisi Ekranlara Geliyor

25 Ara

Kanal D’nin merakla beklenmekte olan Güneşin Kızları dizisinin ilk fragmanı yayınlandı. Süreç Film’in yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmenliğini Sadullah Celen yapıyor. Senaryo koltuğunda ise Deniz Dargı ile Cenk Boğatur’u görüyoruz.

Güneşin Kızları
Güneşin Kızları

Heyecan dolu dizinin oyuncu kadrosunda ise, Emre Kınay, Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş, Berk Atan, Hande Erçel, Miray Akay, Meltem Gülenç, Funda, İlhan, Teoman Kumbaracıbaşı, Süreyya Güzel, İrem Helvacıoğlu, Sarpcan Köroğlu, Sarper Arda ve daha pek çok ünlü ve genç oyuncu yer alıyor. Haziran ayında ekranlara gelecek olan Güneşin Kızları dizisinin ise reyting rekorları kırması bekleniyor.

İzmir’de çekimlerine başlanan dizinin devamı ise İstanbul’da olacak. Tek hedefi çocuklarına daha iyi bir gelecek sunmak isteyen edebiyat öğretmeni olan Güneş’in İzmir’den İstanbul’a temiz bir başlangıç yapması için taşınması ve başına gelen olayları büyük bir heyecan ile izleyeceğiz.

Güneşin Kızları Dizisinin Hikayesi

Haziran ayında izleyicilere sunulacak olan dizinin usta isimleri genç yetenekler ile buluşturması ise dizinin şimdiden büyük bir hayran kitlesine sahip olmasına yol açtı.

Güneş, 35 yaşında 3 kız çocuğu yetiştirdikten sonra aşktan umudunu tamamen kesmiştir. İstanbul’da yaşayan ünlü iş adamı Haluk Mertoğlu’nun evlilik teklifini sürpriz bir şekilde kabul ettikten sonra Güneş ve tatlı kızları Mertoğlu ailesinin hayatına girmeye başlarlar.

Yeni hayatlarında her birinin hayalleri diğerinden farklıdır. Ancak Mertoğlu ailesinin hayatı da gözüktüğü kadar sıradan değildir. Güneş ve kızlarının hayatlarına girmesi ile birlikte sır dolu olaylar yaşanmaya başlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir