Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

24 Ara

Televizyon dizileri içerisinde en dikkat çeken dizilerden birisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisi oldu. Daha diziye günler öncesinde yayımlanan fragmanlarla dikkat çeken dizi de Kurtlar Vadisi dizisinin yayımlanmaya başladığı ilk yıllarda Süleyman Çakır karakteri ile izleyicilerin gönlünde taht kuran Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır’ın başrollerini paylaştığı dizi fark film tarafından seyirciler ile buluşturulmaktadır.

Eşkıya
Eşkıya

Bir Raci Şaşmaz Klasiği

Dizi senaristliğini yine Kurtlar Vadisi senaristlerinde Raci Şaşmaz’ın yaptığı bu aksiyon, dram ve mafya dizisinde Başrol oyuncusu Oktay Kaynarca, genç yaşta yer altı dünyasına giren Hızır Çakırbeyli karakterini canlandırmaktadır. Kısa zaman içerisinde bulunduğu faaliyetler ile yer altı dünyasının en büyük mafyalarından birisi olan Hızır Çakırbeyli, iş hayatı ile ilgili faaliyetlerini ve bilinirliği ise çocuklarından gizlemeye çalışmaktadır.

Yer altı dünyasına bazı hareketleri ters düşen Hızır Çakırbeyli, suçsuz masum insanlara ise yardım eden sevecen dolu bir aile babasına da hayat vermektedir. Bir solukta izleyeceğiniz, ve yeni bölümleri için haftayı iple çekeceğiniz dizi ATV ekranlarında yayınlanmasından itibaren izlenme rekorları kıran bir dizidir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir