Güzellik İçin Püf Noktalar

27 Eki

Güzel kalmak ve güzellik için kremler kullanmak her bayanın isteği. Doğal malzemeler ile her zaman canlı ve sağlıklı bir tene sahip olabilirsiniz. Makyajınızı yaptınız ama iyice çıkmadı. Tek yapacağınız, bir pamuğa zeytinyağı dökmek ve yüzünüzü silmek. Yüzünüz nemlenmiş olur. Parfümünüzün etkisi çabuk geçiyorsa, vazelinin içine sevdiğiniz parfümden sıkın. Karışımı bilek ve boynunuza sürmeniz yeterli.

bakımlı cilt
bakımlı cilt

Güzellik Sırları

Gür ve sağlıklı saçlar için her zaman elma sirkesi kullanın. Duştan sonra elma sirkesi ile saçınızı yıkayın. Tırnaklarınız çabuk kırılıyorsa mutlaka tırnaklarınıza limon sürün. 10 dakika beklemesi yeterli. Kısa süre içinde sağlıklı tırnaklara sahip olursunuz. Limon kabukları ile ellerinizi ovarsanız, elleriniz yumuşacık olur.

güzellik
güzellik

Doğal maske olarak yaz meyvelerini yediğiniz zaman mutlaka makyaj öncesi cildinize sürün. Cildinizin daha güzel görünmesini sağlar. Dişlerinizi beyazlatmak için ise zeytinyağı içine mikserden geçirdiğiniz ada çayını ekleyin. Bu karışım ile dişlerinizi fırçalayın. Kalıcı güzellik her zaman bol su içmekten geçer. Günde en az 8 bardak su içmeyi unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir