IDM ile İnternet Hızını Arttırmak

4 Kas

Uzun yıllardır yaygın kullanımının bir sonucu olarak IDM olarak kısaltma ile dile getirilen bir program olan Internet Download Manager sayesinde internet sitelerinin ağ genişliği sınırlarına bakılmaksızın daha hızlı veri indirmesi yapabilmeniz mümkün kılınıyor. Bu noktadaki kullanıcı görüşleri programın en avantajlı yönlerinin başında gelen hızın beş kata kadar artması ve indirme işleminin duraksatılabilme ve olası ağ başarısızlığı gibi durumlardan etkilenmemesi olarak ön plana çıkıyor.

dosya indirme
dosya indirme

İnternet program kurulum dosyası sağlayıcıları üzerinden veya arama motorları kutularına yazabileceğiniz idm indir ifadesi ile kolayca edinebileceğiniz bir program olan Internet Download Manager sayesinde hiçbir sitenin indirme kotasıyla karşı karşıya kalmadan dosyalarınızı bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Internet Download Manager bu noktada birçok slot kullanarak indirme hızınızı kat kat arttırmanız mümkün olabiliyor.

Programın Ek Özellikleri

Son anketlere göre kırk milyonun üzerindeki bilgisayarda kullanılan bir program olarak karşımıza çıkan idm indir ve yükle seçeneklerinin arasında hatırı sayılır bir yeri korumaya devam ediyor. Birden fazla bağlantı kanalını kullanıma açmak bu kadar küçük boyutlu bir programla mümkün olabilirken aynı zamanda bilgisayar performansında gözle görülür hiçbir etkiye yol açmaması da programın popülerliğini korumadaki en önemli özellik olarak sayılabilir.

Idm
Idm

HTTP ve diğer bağlantı protokollerinin tümünde sorunsuz bir şekilde çalışan Internet Download Manager’ın son sürümüne ulaşmak için ilgili web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir