Samsung Galaxy Note 6 Hakkında Yeni Gelişmeler

2 Kas

Teknoloji de dünya devi olan Samsung yeni amiral serisi versiyonuna katacağı Galaxy Note 6 ile ilgili bilgiler yavaş yavaş sızmaya başlıyor.

Samsung firması tarafından yakın zamanda piyasaya sürülmesi beklenen Galaxy Note 6 modelli ile ilgili olarak temmuz ayında tanıtımı yapılarak piyasaya sürülebileceğine dair haberler gelmeye başladı.

galaxy
galaxy

Samsung firmasına ait olarak sızıntıların başladığı şu günlerde Galaxy Note 6 modellin beklenenden erken tarihlerde piyasaya çıkacağına dair söylentiler yayılırken ayrıca firmanın Note 5 serisinin Avrupa da satışa çıkmamasına nazaran Galaxy Note 6 modellinin Avrupa da satışa çıkacağı da gelen haberler arasında.

not 6
not 6

Teknik Özellikler ile İlgili Haberler

Samsung Galaxy Note 6 telefonunun kesin olmayan teknik özelliklerine dair yayılan haberleri arasında 5,8 inç ekrana sahip olacağı ve 6 GB RAM özelliği ile piyasa da yerini alacağı söyleniyor. S Pen uygulamasının yer alacağı sızan haber arasında. Bunu yanı sıra 12 mega piksel arka kameraya sahip olacağı ve Snapdragon 820 işlemci ile tasarlandığı söylentiler arasında yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir