iOS İşletim Sisteminde Skype Güncellemesi

28 Ara

Teknoloji alanında dev isimlerden birisi olan Apple dünya üzerinde milyarlara ulaşan satış rakamlarına sahip. Ürettiği birçok ürün içerisinde kullanmış olduğu ios işletim sistemi oldukça hızlı ve beğeniliyor. Son olarak telefonlarda çıkarılan ios8 için belli başlı güncellemelerde çıkmaya başladı.

ios 8
ios 8

İşletim sistemine uymak için birçok farklı uygulama kendisini yeniledi. Ancak son günlerde oldukça fazla söz sahibi olan skype içinde bu uygulamanın yapılacağı duyuruldu. Skype ise karşılıklı görüşmeyi sağlayan kaliteli bir program. İphone, ipod gibi birçok farklı ürün içerisinde bu uygulama en özel ve yeni hali ile güncellenecek.

skype
skype

Beklentileri Karşılıyor

Yapılacak olan uygulama içerisinde yer alan farklı özellikler var. Bu özellikler sayesinde ihtiyacınız olan hemen her türlü kolaylık sağlanıyor. Özellikle karşıda yer alan kişi ile konuşurken ortaya çıkarılan hız harikulade bir seviyeye sahip. Daha da fazlası için sunulacak olan yeni güncellemenin yapılması ile ortaya çıkacak. Şirket yetkilileri birçok noktada işletim sistemine uygun bir güncelleme olacağının ve sorun çıkmayacağının mesajını verdi.

 

ios trend
ios trend

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir