Word Lens Nedir

30 Ara

Üretilen teknolojilerin büyük bir çoğunluğu insan hayatını kolaylaştıran cinse sahip. Birçok farklı bilgisayar programı, birçok farklı akıllı cep telefonu uygulaması sayesinde daha kolay bir biçimde dilediğimiz hemen her şeyi yapabiliyoruz. Bunların içerisinde yer alan en önemli uygulamalardan birisi ise word lens olarak bilinen çeviri programı.

Word Lens
Word Lens

Bu programın amacı anlık olarak dilediğiniz dilden başka bir dile çeviri yapmak. Ancak yapılan bu çeviriler alıştığınızın biraz aksi şekilde. Yani sadece telefonunuzun kamerasını açarak bu programı kullanmaya başlıyorsunuz. Elinizde yer alan farklı dildeki bir metin üzerine kamerayı tuttuğunuz andan itibaren bu kelimelerin kendi dilinize çevrildiğini anında gözleyebilirsiniz.

word lens çeviri
word lens çeviri

Hızlı ve Başarılı

Bu şekilde anı anına yapacağınız birçok çeviri hızlı ve doğruluk oranı bakımından oldukça başarılı. Bu sayede günlük gazeteleri ve bilmediğiniz birçok şeyi anında çevirebilirsiniz. İlerleyen teknolojiler sayesinde bu etkiyi hayatınızın hemen her alanı içerisinde rahatlıkla görebilirsiniz. Örneğin bir seyahat için farklı bir ülkeye gittiğinizde rahatlıkla bu çeviri programını kullanabilirsiniz. Çok daha fazlası için word lensi denemeye başlayın.

 

 

word lens translate
word lens translate

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir